בריסקר: "לאף אחד לא איכפת"
בריסקר: "לאף אחד לא איכפת"

בריסקר: "לאף אחד לא איכפת"

שתפו

מאמן מכבי כרמיאל מתוסכל מהמצב של הקבוצה שלו. חמישה שחקנים בלבד היו במשחק החוץ מול מכבי חיפה בו ספגה מכבי את אחת התבוסות הקשות בתולדותיה, 129:50

מאת: אמיר שיבי

מאמן מכבי כרמיאל מארק בריסקר מאוד מתוסכל ממצב אליו נקלעה הקבוצה, " זה נראה שלאף אחד לא איכפת מהמצב של הקבוצה. אני מקווה שמפה רק נתרומם למעלה כי יותר נמוך אי אפשר להגיע. שמגיעים בסגל כזה מצוצמם אין ספק שזו תהיה התוצאה". למרות המצב הלא פשוט בריסקר לא מרים ידיים, " אני התחלתי פה את העונה וגם אסיים אותה. הקבוצה צריכה להישאר בליגה".

מנכ"ל הקבוצה יוסי אסדו מבין את תחושת מאמנו, " אולי זה נראה לו ככה אבל אנחנו עושים הכל כדי שיהיה יותר טוב ושנוכל לצאת מהמצב הזה. יש המון דברים שנעשים כדי שהקבוצה תתרומם גם אם זה לא תמיד נראה לעין".

אתמול (שלישי) הגיעה הקבוצה למשחק חוץ נגד מכבי חיפה עם חמישה שחקנים בלבד. שלושה שחקני בוגרים אבי טקיאר, גיא בר שלום ופלג אמיר ועוד שני שחקני נוער. יתר השחקנים נעדרו בגלל פציעות ( אלי אברמוב, וואיל אבו עבלה ויוסף גדבאן) והאחים אמגר זהר ואסף שמחו בחתונת אחיהם. בכרמיאל ידעו שזה המצב וניסו לדחות את המשחק אך במכבי חיפה סירבו לבקשה.  אסדו התקשה להבין את הסירוב, " אני פעם ירדתי ליגה בגלל שהקבוצה היריבה ביקשה ממני לדחות את המשחק. אני לא מבין מה הייתה הבעיה שלהם לדחות אותו. אני לא יכול למנוע מאסף וזהר (אמגר) לשמוח עם אח שלהם בחתונה. בסוף המשחק גם בחיפה התביישו מההחלטה שלהם. למרות ההפרש הגבוה אני גאה בשחקנים שלי. הם עשו את המקסימום שהיה ניתן לעשות. עוברת עלינו תקופה לא קלה ועכשיו צריך לעשות הכל כדי שהקבוצה תישאר בליגה".

חיפה ניצחה 129:50 והנחילה לכרמיאל את אחת התבוסות הקשות ביותר שספגה אי פעם הקבוצה. לשם השוואה בעונת 2001 הייתה כרמיאל בליגת העל ואפילו מכבי ת"א הגדולה שזכתה באליפות אירופה עם אנתוני פארקר, נייט האפמן ז"ל, אריאל מקדולנד ואחרים ניצחה את כרמיאל בהפרש נמוך יותר 127:75.

חמישה מחזורים נותרו לסיום העונה וכרמיאל מדורגת במקום השביעי עם 25 נקודות, שש נקודות יותר מהפועל נצרת אורדוקס שבמקום ה- 11 והלפני אחרון.

במחזור הבא (15.03) תארח כרמיאל את הפועל מגידו (מקום 10, 23 נק') המתמודדת גם היא על ההישארות בליגה.

כתבה מעניינת:

מכבי נדב כרמיאל. צילום באדיבות הקבוצה

בניגוד לכל התחזיות: מכבי נדב כרמיאל סיימה בצמרת הגבוהה

שתפו מאת גיל דובריש הישג נפלא לקבוצת מכבי נדב כרמיאל שסיימה את העונה במקום השלישי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.