בית / חדשות / חדשות כרמיאל / בשבילנו הוא המאסטר שף האמיתי! יהונתן ביטון מכרמיאל זכה במקום השני בתוכנית
חדשות כרמיאל
יהונתן ביטון. צילום יח״צ: אוהד רומנו

בשבילנו הוא המאסטר שף האמיתי! יהונתן ביטון מכרמיאל זכה במקום השני בתוכנית

שתפו

מאת גיל דובריש

כל הכבוד! יהונתן ביטון, המתחרה הכרמיאלי בעונה השישית של מאסטר שף,  זכה במקום השני והמכובד בסיום גמר מותח ומורט עצבים ששודר אמש (יום שלישי) בערוץ השני. טום אביב, מתחרהו של ביטון בגמר סיים ראשון בהפרש של שתי נקודות בלבד. למרות התוצאה, עבורנו, יהונתן ביטון הוא המאסטר שף האמיתי. הזוכה בתחרות הוא בנו של מסעדן ותיק וידוע, שמכיר במשך שנים רבות חלק מהשפים ששפטו בתחרות.

ביטון, בן 36, רס״ר בצבא קבע, נשוי ואב לשלושה, זכה לשבחים כבר באודישן הראשון ואף קיבל מחאה גדולה מאוד מהשף יונתן רושפלד, אחד השופטים, אשר ציין כי הוא מהמר עליו שיזכה במקום הראשון. ביטון הבריק לאורך כל העונה עם מאכלים שהכין, הצליח לשרוד בכל פעם את משימות ההדחה וטיפס מעלה עד שהגיע לרביעיית הגמר. במהלך הגמר ששודר בערוץ 2 וזכה לרייטינג עצום, גבר ביטון על שתיים מהמתחרות הטובות ביותר, סופי פורת ושירה בצלאל והעפיל עד לדו-קרב האחרון, שם היה קרוב לזכיה והוביל על-פי החלטת השופטים עד לרגע האחרון. מיכל אנסקי, השופטת האחרונה, העניקה לביטון את הציון 95 ולטום אביב את הציון 100 וגרמה למהפך שהעניק את התואר לאביב.

אגב, יהונתן ביטון הוא הכרמיאלי השני הכי מצליח אי-פעם בתוכניות ריאליטי, כזכור הזוכה בעונה הראשונה של הישרדות היא נעמה קסרי ילידת ותושבת כרמיאל לשעבר. בכלל, כרמיאל היא אחת הערים הכי מיוצגות בארץ בתוכניות ריאליטי ביחס להיקף האוכלוסיה.

כתבה מעניינת:

חדשות כרמיאל

כמעט מחצית מבני הנוער בכרמיאל מודים: נהגנו ללא רישיון

שתפומחקר חדש ומקיף של עמותת אור ירוק בקרב 322 תלמידי י״א בעיר חושף: 46% הודו …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.