עיריית כרמיאל
עיריית כרמיאל. צילום ארכיון

בשורה טובה לעסקים: אושר פטור מארנונה לשלושה חודשים

שתפו

עיריית כרמיאל אימצה את המלצות שר הפנים והחליטה לתת פטור מארנונה לעסקים לשלושה חודשים ומתן הנחה כוללת של 25% בתשלום הארנונה לשנת 2020

מערכת פורטל זהר.נט

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי, עידכן  את חברי מועצת העיר על החלטת עיריית כרמיאל להעניק פטור לעסקים משלושה חודשי ארנונה בשל הקורונה ומתן הנחה כוללת של 25% בתשלום הארנונה לשנת 2020. הפטור וההנחה יוענקו בהתאם לנקבע בתקנות משרד הפנים. הפטור מארנונה הוא לתקופה של החל מ-1.3.2020 ועד 31.5.2020.

משה קונינסקי. צילום: אייל מן

בכך אימצה העירייה באופן גורף את המלצות שר הפנים אריה דרעי, שאישר תקנות לפטור מתשלום ארנונה לעסקים, כחלק מתוכנית סיוע כלכלית של משרדי הפנים, האוצר ומרכז השלטון המקומי לעסקים על רקע משבר נגיף הקורונה. השר דרעי איפשר לרשויות המקומיות לבחור בין שני מסלולים: מתן הנחה מיידית לתקופה של שלושה חודשים או הנחה כוללת של 25% בתשלום עד סוף 2020.

ראש העיר משה קונינסקי אמר: "הפטור יחול על עסקים כדוגמת, חנויות, שירותים, מסחר, מפעלי תעשיה, בתי מלאכה, מסעדות, בתי קפה וכד'. לעומת זאת, נכסים מסוימים המפורטים בתקנות, יוחרגו ולא יהיו זכאים להנחה או לפטור מתשלום הארנונה".

גם זה יכול לעניין אתכם, היכנסו לקרוא:

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, העירייה פועלת לעדכון חשבונות הארנונה של הזכאים לפטור שלושת החודשים הללו בארנונה והודעה מתאימה תשלח לזכאים.

קונינסקי הדגיש: "לנוכח משבר הקורונה והקשיים הכלכליים, בכוונתנו להמשיך ולעשות כל שביכולנו בכדי לסייע למען העסקים בעיר וכמובן למען התושבים. אני מודה לחברי מועצת העיר על תמיכתם פה אחד בהחלטה חשובה זו".

כתבה מעניינת:

כרטיס אשראי ומחשב. צילום להמחשה

סליקת כרטיסי אשראי בנייד

שתפומערכת פורטל זהר.נט יותר ויותר אנשים היום רוכשים באמצעות כרטיסי אשראי. אם פעם היינו חייבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.