בית אבות בראט. צילום ארכיון
בית אבות בראט. צילום ארכיון

בשורות טובות: בית בראט נפתח לביקורי משפחות

שתפו

אחרי כמעט שנה של קורונה ולאחר מבצע חיסונים נרחב במסגרת מגן אימהות ואבות, מחדשת הנהלת בית האבות את הביקורים המשפחתיים

מערכת פורטל זהר.נט

סוף סוף בשורות טובות למשפחות דיירי בית האבות בראט בכרמיאל: אחרי כמעט שנה שבה בית האבות היה סגור כמעט לחלוטין בפני משפחות הדיירים, ולאחר שני גלים קשים של הידבקות בקורונה אשר גבו קורבנות מקרב הדיירים, בית האבות נפתח מחדש למבקרים.

אומנם בשבועות האחרונים המשפחות הורשו לבקר את יקיריהן, אך במתכונת מצומצמת ותחת מגבלות רבות. בין השאר המשפחות לא הורשו להיכנס למחלקות עצמן והדיירים הורדו לקומת הקרקע כדי לקיים את המפגשים. האישור ניתן רק לאחר שהסתיים בהצלחה מבצע חיסונים נרחב במסגרת התוכנית הלאומית "מגן אבות ואימהות" ורוב הדיירים קיבלו את שתי מנות החיסון.

ביום שלישי יחל השלב השני בחזרה לשגרה והמגבלות יוסרו כמעט כליל. בית בראט יפתח למבקרים בכפוף לתו הירוק מדי יום בשעות הבוקר ואחרי הצוהריים. בהודעה שנמסרה למשפחות נמסר כי הכניסה תתאפשר אך ורק עם הצגת תו ירוק, וניתן יהיה לבקר רק לדיירים מחלימים או מחוסנים. המבקרים מתבקשים להמשיך ולעטות מסכה על פניהם כל זמן הביקור. לא תתאפשר כניסתם של למעלה משני מבקרים בו זמנית לכל דייר.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

מבקרים שאין ברשותם תו ירוק, ימשיכו בנוהל הביקורים כפי שהתקיים עד עתה, תוך כדי תיאום מול העובדת הסוציאלית של המחלקה.

באשר לליל הסדר, בשלב זה לא תאפשר הנהלת בראט יציאה של הדיירים לבתי המשפחות, בטענה שהדבר עשוי לחשוף את הדיירים המבוגרים לאנשים לא מחוסנים.

כתבה מעניינת:

באיזה בי״ס בכרמיאל מתגייסים יותר?

שתפואחוז המתגייסים לצה"ל בכרמיאל גבוה יחסית לממוצע הארצי כמעט ב-10% לגברים ובכ-17.5% לנשים. באיזה בית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.