בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / בשל קיצוצי הממשלה: עיריית כרמיאל תשבות ביום חמישי
ישיבת ועדת כספים משה קונינסקי

בשל קיצוצי הממשלה: עיריית כרמיאל תשבות ביום חמישי

שתפו

העירייה מצטרפת למאבק הרשויות המקומיות בארץ. ראש העירייה משה קונינסקי: צריך לומר עד כאן לפקידי האוצר המנסים לפגוע בפריפריה

מאת גיל דובריש

עיריית כרמיאל מצטרפת למאבק הרשויות המקומיות בממשלה וצפויה לשבות ביום חמישי הקרוב.

כפי שפורסם לראשונה בפורטל זהר.נט, עיריית כרמיאל מתכוונת לשבות בעקבות קיצוצי האוצר שנובעים מהקיפאון במערכת הפוליטית ופוגעים ברשויות המקומיות.

השבוע הצטרף ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי לקריאת מרכז השלטון המקומי לראש הממשלה בנימין נתניהו ולחברי הכנסת ליישם את תכני הצפון ולהעביר לעיריית כרמיאל ולכל הרשויות את התקציבים שאושרו ולא מומשו עד כה – זאת בצל חוסר היכולת להרכיב ממשלה למרות שתי מערכות בחירות רצופות. עקב הפלונטר הפוליטי, טוענים בעירייה כי חל שיתוק מוחלט תפקוד משרדי הממשלה ובכל הקשור לנושאי חינוך, תחבורה, ביטחון ועוד.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי, השתתף ביחד עם ממלאת מקומו טניה מזרסקי וסגן ראש העיר פנחס סירוקה בישיבת החירום של ראשי הרשויות בוועדת הכספים בכנסת. לדבריו, ״אי אפשר להפוך את העם – התושבים שלנו כבני ערובה עד שתקום ממשלה ועל הממשלה המכהנת לפעול בדחיפות להסדרת התקציבים הנדרשים על מנת שיהיה ביכולתנו לספק לתושבים את מיטב השירותים המוניציפאליים״.

קונינסקי הדגיש עוד בדבריו: "פקידי האוצר מנצלים את הסיטואציה שאין ממשלה חדשה ומקצצים תקציבים חיוניים ובהם: מענקי האיזון, תוכנית חוג לכל ילד, תוכניות נוער ועוד. בכוונתנו להשבית ביום חמישי הקרוב, ה-7 בנובמבר את השירותים בעיר כמו כל הרשויות בארץ, אם לא יינקטו צעדים מיידיים להסדרת התקציבים הנדרשים להמשך תפקודן התקין של הרשויות".

כתבה מעניינת:

מסכה קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

בתוך 48 שעות: 4 נפטרים מכרמיאל בגלל הקורונה

שתפומאת גיל דובריש בשורות עצובות לשנה החדשה: בתוך 48 שעות, נפטרו 4 כרמיאלים בגלל הקורונה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.