תמונת אילוסטרציה. אין קשר לכתבה

פעוטה נשכחה כחצי שעה ברכב בכרמיאל

שתפו

הוריה של הילדה נזכרו לחרדתם כי השאירו אותה נעולה ברכבם המשפחתי וחילצו אותה כעבור כ-30 דקות כשהכרתה מעורפלת

מאת גיל דובריש

פעוטה בת 3 מכרמיאל שנשכחה ברכב נעול במשך קרוב לחצי שעה, חולצה מתוכו כשהיא מעורפלת הכרה. לאחר שמצבה הרפואי התייצב, היא פונתה אל המרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה).

המקרה אירע היום (ראשון, ערב חג סוכות שני) בשעות הצהריים באחד הרחובות הסמוכים לעיריית כרמיאל. הוריה של הילדה בת השלוש, תושבי הדרום, הגיעו לכרמיאל כדי להתארח בערב החג אצל קרובי משפחה המתגוררים בעיר. בשעה שהפעוטה שהייתה רתומה במושב האחורי נמה את שנתה, הם פרקו את תכולת הרכב והעבירו אותה לבית מארחיהם. רק כעבור כמחצית השעה, הבחינו ההורים בהיעדרה של בתם הקטנה ונזכרו לחרדתם כי השאירו אותה בשוגג רתומה ברכבם המשפחתי. השניים מיהרו בבהלה אל הרכב ושלפו ממנו את הילדה כשהיא נמצאת על סף עילפון. הם ציננו אותה באמצעות מים קרים ומגבות רטובות ובמקביל הזעיקו עזרה רפואית. למקום הגיעו בשלב הראשון כונני איחוד הצלה ומד"א אשר העניקו לילדה טיפול ראשוני וייצבו את מצבה. לאחר מכן היא פונתה להמשך הטיפול במרכז הרפואי לגליל.

אחד מגורמי ההצלה במקום סיפר לנו כי "הילדה הייתה במצב רע מאוד, נראתה סמוקה מאוד, מטושטשת ומעורפלת הכרה. לפי ההערכות היא שהתה במשך כחצי שעה בתוך הרכב הנעול, בשיא השרב בשעות הצהריים, כשהחום במכונית היה כבד מאוד. אם ההורים היו נזכרים בבתם באיחור של עוד 10-15 דקות, יתכן מאוד שכבר לא היה את מי להציל. אין ספק שהיה כאן נס גדול מאוד".

 

רוצים לדעת מה עוד קורה בכרמיאל ומשגב? לחצו כאן>>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.