אלון אזולאי גיורא צ׳שקין צילום מדיה אלון אזולאי
אלון אזולאי וגיורא צ׳שקין. צילום מדיה אלון אזולאי

גיורא צ׳שקין וכרמיאל ביתנו בעד אזולאי, ימשיכו להתמודד למועצה

שתפו

המועמד שרץ למועצת העיר בברכתו של אביגדור ליברמן הכריז על תמיכתו באלון אזולאי בפתק הצהוב, ימשיך להתמודד למועצה ברשימה נפרדת

מערכת פורטל זהר.נט

גיורא צ׳שקין, ראש רשימת כרמיאל ביתנו בבחירות למועצת העיר, הודיע היום (א׳) על תמיכתו באלון אזולאי לראשות העיר.

לפני כחודש וחצי, בתחילת חודש יולי, הכריז צ׳שקין על התמודדותו ברשימה למועצה בברכתו של אביגדור ליברמן, יו״ר מפלגת ישראל ביתנו. יש להדגיש כי לא מדובר באיחוד בין הרשימות וכי רשימת כרמיאל ביתנו תמשיך להתמודד באופן עצמאי למועצת העיר (פתק לבן), אך תקרא לכל תומכיה לתמוך באלון אזולאי בפתק הצהוב לראשות.

אפשר לומר שלא מדובר בהחלטה מפתיעה במיוחד. צ׳שקין כיהן במשך כשלוש שנים כסגן בתואר (לא בשכר) של ראש העיר משה קונינסקי, עד שהודח בעקבות הצבעותיו והתבטאויותיו נגד דרך מינויו של היועץ המשפטי לעירייה, עו״ד מאיר עובדיה. בשנתיים האחרונות היה המועמד מטעם כרמיאל ביתנו חבר מן השורה באופוזיציה.

גיורא צ׳שקין הוא חבר המועצה המכהן הרביעי שמביע תמיכה באלון אזולאי לראשות העיר.

אלון אזולאי ציין: ״אני מודה לגיורא צ׳שקין ולכרמיאל ביתנו הנתמכת ע״י ישראל ביתנו, על תמיכתם בי לראשות העיר כרמיאל. דוברי הרוסית הם קהילה גדולה וחשובה שתרמה תרומה אדירה לחברה הישראלית, עשתה מעשה ציוני, עלתה לארץ מהתפוצות וסייעה להפוך את כרמיאל למה שהיא היום. אבל בכדי להמשיך להצעיד את כרמיאל לעתיד טוב יותר, נדרש שינוי… גיורא הוא איש ציבור שתרם ותורם למען תושבי העיר ודוברי השפה הרוסית כולם. יחד נעשה את השינוי״.

גיורא צ׳שקין התייחס לתמיכה באלון אזולאי ואמר: ״יחד נהיה ההנהגה שתוביל את העיר בשנים הבאות למסלול הנכון. כרמיאל ביתנו הנתמכת ע״י מפלגת ישראל ביתנו החליטה לתמוך באלון אזולאי לראשות העיר. אלון הוא האיש המתאים למשימה ולאתגרים הגדולים של העיר. אלון הוא איש שתרם רבות לכלכלה הישראלית, העסיק במרוצת השנים עשרות אלפי עובדים, ואין ספק שיש בידיו חזון ותוכניות עבודה לטובת העיר כרמיאל ואנחנו מאמינים בו. אלון – כוחנו באחדותנו״.

כתבה מעניינת:

רכבים טעינה חשמלית

גיל הרכבים הממוצע בכרמיאל – כ-7 וחצי שנים

שתפוכרמיאל מדורגת במקום טוב באמצע, הרחק מקלאנסווה ובית עילית אבל גם לא קרובה אל רמת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *