גילי ארגוב. צילום: דיויד פרנקו

גילי ארגוב יוצא לדרך חדשה – בכרמיאל

שתפו

הזמר ובנו של זהר ארגוב ז״ל מתכנן בכרמיאל מופע שישלב להיטים ישנים שלו ושל אביו לצד שירים חדשים. בשבוע שעבר ערך סיור בעיר כאורח הכבוד של אמיר שמאי והתראיין בלעדית לזהר הצפון

מאת גיל דובריש. צילומים: דיויד פרנקו

הזמר גילי ארגוב הגיע בשבוע שעבר לסיור בכרמיאל כחלק מההכנות לקראת מופע גדול שמתוכנן בהמשך השנה בכרמיאל.

ארגוב הגיע לכרמיאל ביחד עם מנהלו האישי, דורון דרן, כאורחו של אמיר שמאי ונפגש עם מ״מ ראש העיר רינה גרינברג, עם נציגי התקשורת המקומית וכן סייר בעיר ונפגש עם אנשים מתחום הבידור המקומי. בדרך, נפגש עם מעריצים שעצרו אותו כדי להצטלם ולבקש חתימה.

גילי, יליד 1973, הוא בנו של הזמר זהר ארגוב ואשתו ברכה. הוא התייתם מאביו, שנמצא ללא רוח חיים בתא המעצר בשנת 1987, בעת שגילי היה בסך הכל בן 14. שנתיים אחרי כן החל להופיע על במות והוציא את אלבום הבכורה שלו, "אבא שלי", אשר כלל את הלהיטים "מי המציא את המילה אהבה" (שהפך לאחד ההמנונים המוכרים ביותר של אוהדי הכדורגל בארץ), "בלילות הקרים" ושיר הנושא "אבא שלי". האלבום נמכר בהצלחה רבה, הושמע בתחנות הרדיו וגילי הרבה להופיע. במהלך חייו עבר מספר תקופות של גמילה ובמקביל המשיך לשיר ולהוציא אלבומים. בשנה האחרונה יצא לדרך חדשה, התחתן מחדש ומצפה להולדת בתו, שתיקרא לדברי גילי על שם אביו, זהר.

בראיון מיוחד ובלעדי לזהר הצפון, סיפר גילי כי התרשם לטובה מביקורו הראשון בכרמיאל: ״אני מתרשם מאוד מהעיר, מרגש באמת שמכבדים אותי ביום הסיור והפרגון עבורי. זה מחמם את הלב ונותן לי כוח ומוטיבציה להמשיך להופיע ולשיר, נותן לי ראיה רחבה על המצב שלי היום. אני רוצה להודות לאנשים הקרובים אליי ולאמיר שמאי שתיווך, יזם ואירגן את הביקור שלי בכרמיאל, הוא טרח רבות ועזר לקדם את היום המרגש. אני בהחלט מרגיש בעוצמות״.

– באיזה שלב בחייך אתה נמצא כיום?

גילי ארגוב ואמיר שמאי. צילום: דיויד פרנקו

״אני נקי כבר שנתיים, הבדיקות הרפואיות ברוך השם – טובות. הרופאים שמחים ומאושרים… עשיתי כברת דרך ארוכה. היום אני אדם נשוי, התחתנתי מחדש, עם ורד, היא בהריון ותודה לאל, אנחנו שוקלים לקרוא לתינוקת על-שמו של אבא שלי ז״ל, זהר. אני היום בן 43, מופיע ושר. לא נכנס לזכרונות וגעגועים, מה היה ומה לא היה״.

– ספר לנו על המופע המתוכנן בכרמיאל.

״אנחנו מתכננים להעלות מופע נוסטלגיה שיהיה בנוי על להיטים שלי ושל אבא ז״ל לצד השירים החדשים שהוצאתי, בעיקר השיר ׳הילד בתוכי׳ שיצא לאור לאחרונה. אני יודע שהקהל אוהב ורוצה לשמוע את השירים המוכרים ובמקביל המטרה שלי היא להמשיך וליצור, לעשות שמח לכולם. אני בוחר את השירים למופע בקפידה, עם הפנים קדימה אבל מבלי לשכוח את השירים הטובים מהעבר״.

– איך מתמודדים עם התווית ׳בנו היחיד של זהר ארגוב׳?

״תמיד קיבלתי כבוד, מגיל קטן נפתחו בפניי הדלתות. עזוב את העובדה שאבא שלי לא תמיד היה לצידי, לא תמיד היה לו זמן בשבילי, בגלל הקריירה, ההופעות והמעריצים, אבל הייתי הבן היחיד שלו, אהבתי אותו מאוד, יש רגעים שאני אנצור לנצח בלבי ולעולם לא אשכח״.

על השיר החדש שלו, ׳הילד בתוכי׳ מספר ארגוב: ״המילים והלחן הם של שמואל כהן. השיר נוגע לסיפור האישי של שמואל, שבתו חולה במחלה קשה, לאות הזדהות עם הסיפור ועם המילים, החלטתי להקליט את השיר. כמובן שאני מאחל רפואה שלמה לבתו. בנוסף, הוצאתי סינגל חדש, ׳המלך ואני׳, מילים של טל סימנטוב ולחן של דנה מלכה, אני משלב נגיעות קטנות של אבא בשיר, זו הפעם הראשונה שסימפלנו את קולו והוספנו אותו לשיר שלי. יצא מרגש מאוד״.

לאחר הראיון עימנו, המשיך גילי ארגוב בסיור בכרמיאל, שנועד לקדם את המופע המתוכנן. תהיו בטוחים שעוד נשמע ונתעדכן על ההתפתחויות בקרוב.

גילי ארגוב ורינה גרינברג. צילום: דיויד פרנקו

 

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.