גלאט כושר

שתפו

סל ניצחון בשנייה האחרונה של בועז גלאט סידר למכבי כרמיאל ניצחון חוץ דרמטי על נצרת עילית 62:63 שהשאיר אותה מושלמת העונה

מאת: אמיר שיבי

מכבי כרמיאל השיגה היום (שלישי) ניצחון חוץ נהדר ודרמטי על השנייה בטבלה ערב המחזור הפועל נצרת עילית 62:63. דקה לסיום המשחק, כרמיאל הייתה בפיגור של תשע נקודות.  אל השניות האחרונות הקבוצה הגיעה שהיא בפיגור 62:60. כרמיאל הוציאה כדור חוץ אל בועז גלאט ששתי שניות לסיום זרק שלשה שמצאה את דרכה אל הרשת. ווינר שוט של גלאט סידר ניצחון שישי ברציפות לכרמיאל והותיר אותה המושלמת היחידה בליגה א'.

קולע סל הניצחון בועז גלאט אמר בסיום המשחק, " היה משחק קשה מאוד ואגרסיבי מול קבוצה חזקה שרוצה גם היא לעלות ליגה. אני שמח שניצחנו את המשחק". על הסל אמר הרכז, " מטורף. זו תחושה מדהימה, בעיקר כי זה היה מול קבוצה שמתחרה איתנו על העלייה לליגה הארצית. אני יודע שהליגה עוד ארוכה אבל בינתיים הכל מתחבר. אנחנו קבוצה מאוד מגובשת וחברתית ".

השחקנים חוגגים לאחר הסל הדרמטי
השחקנים חוגגים לאחר הסל הדרמטי

מאמן הקבוצה מארק בריסקר, " היה לנו משחק רע ועדיין ניצחנו אותו. הרבה בזכות אופי ולחימה של השחקנים". כרמיאל כבר הייתה בפיגור של 15 נקודות במהלך המשחק, אך ידעה לחזור מזה ולנצח, " זה משמח אותי שלמרות יום כזה הוכחנו לעצמנו שאנחנו קבוצה טובה מאוד שמסוגלת לנצח גם משחקים כאלה" אמר המאמן לאחר המשחק.

כרמיאל ראשונה בטבלה עם 12 נקודות במאזנה. בשלישי הבא (20:00), תארח הקבוצה את מכבי נצרת (מקום 7, 8 נק')

כתבה מעניינת:

כדורסל כרמיאל צילום אילוסטרציה

חטפו 100: תבוסה קשה למכבי כרמיאל בחוץ

שתפומאת גיל דובריש מכבי עירוני כרמיאל ממשיכה לחטוף תבוסות קשות בליגה ארצית צפון. אתמול (יום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.