אקדח איירסופט ילד בן 6 בכרמיאל. צילום דוברות המשטרה
אקדח איירסופט. צילום דוברות המשטרה

גם זה קורה בכרמיאל: ילד בן 6 הביא אקדח איירסופט לבית הספר

שתפו

צוות חינוכי באחד מבתי הספר היסודיים הבחינו בתלמיד בן 6 שמחזיק אקדח אוויר בידיו. המשטרה החרימה את האקדח: חשוב מאוד שההורים יפקחו על ילדיהם

מאת גיל דובריש
ילד בן 6 הלומד באחד מבתי הספר היסודיים בכרמיאל נתפס אתמול (יום ד׳) בשטח בית הספר, כשהוא משחק בשעת ההפסקה עם אקדח איירסופט ומחסנית.
הצוות החינוכי שהבחין בילד, יצר מיד קשר עם משטרת כרמיאל והעירייה. צוות שהגיע למקום החרים את הנשק. בהמשך, נחקר האב על-ידי המשטרה וסיפר כי לא ידוע לו כיצד הנשק הגיע לידי בנו.
אקדח איירסופט הוא אקדח אוויר שעושה שימוש בגז לירי כדורי פולימר או קרמיקה העלולים לגרום לפגיעה כואבת מאוד ולפציעה, במיוחד בירי מטווח קצר. הנשק משמש לא מעט גורמי פשיעה בארץ הודות לקלות הרבה שבה ניתן להשיגו. בחודש דצמבר האחרון נתפס ונחקר בכרמיאל נער בן 17 שירה על שפני סלע באקדח אוויר.
רפ״ק עזי סלמן קצין אג״מ בתחנת כרמיאל ביקש להעביר מסר לציבור: ״חשוב מאוד שההורים יפקחו ויוודאו שאין ברשות הילדים נשקים כמו אקדח אוויר או צעצועים מסוכנים כגון נפצים וחזיזים. לקראת חג פורים וחג הרמדאן בהמשך, אנחנו בתחנת כרמיאל כרמיאל נבצע מבצע רחב לאיתור צעצועים מסוכנים שמכירתם אסורה על-פי חוק. כל מי שעוסק בתחום: רוכש מוכר, מחזיק בצעצוע מסוכן, עובר עבירה על החוק. יש למנוע הכנסת צעצועים מסוכנים ואקדחי אוויר לתוך הבית, הם יכולים לסכן את ילדינו ולפגוע בילדים שלנו, ומבקשים לדווח למשטרה בכל מקרה כזה״.

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *