סימילאק גניבה רמי לוי צילום דוברות המשטרה
צילום: דוברות המשטרה

גנב הסימילאקים: 24 תחליפי חלב אם ביום אחד

שתפו

ערנותם של עובדים בסניף רמי לוי שיווק השקמה בכרמיאל הביאה את הקץ למסע גניבות קופסאות סימילאק ומטרנה בארבע חנויות שונות. נגד החשוד הוגש כתב אישום

מערכת פורטל זהר.נט

הודות לערנותם של עובדים בסניף רמי לוי שיווק השקמה בכרמיאל, עצרה המשטרה גבר בן 31 בחשד כי ביצע מסע גניבות של קופסאות סימילאק בסופרמרקטים בכרמיאל, בנהריה ובאזור הגליל המערבי.

בתאריך 24.5 הבחינו עובדים בסניף רמי לוי בכרמיאל באדם הגונב תחליפי חלב אם מסוג סימילאק. הם עיכבו אותו למשך מספר דקות ובמקביל הזעיקו את המשטרה למקום. צוותי שיטור שהגיעו לחנות מצאו בתיק גב שנשא החשוד 7 קופסאות של סימילאק ועצרו אותו לחקירה, החוקרים אספו ממצאים בשטח וגבו עדויות.

במהלך החקירה התברר כי החשוד (31, נהריה) יצא באותו יום למסע של גניבות תחליפי חלב אם בכול אזור הגליל המערבי והספיק לגנוב 24 קופסאות של סימילאק בארבעה סופרמרקטים שונים: 7 קופסאות של סימילאק נגנבו בסופרמרקט סאלח דבאח ובניו בעין המפרץ,  5 קופסאות של סימילאק ומטרנה נגנבו בסופרמרקט רמי לוי שיווק השיקמה בעכו ו-5 קופסאות סימילאק נוספות נגנבו בסופרמרקט רמי לוי שיווק השיקמה בנהריה. סניף רמי לוי כרמיאל כאמור, היה התחנה הרביעית של החשוד באותו יום, שם ניסה לגנוב, כאמור, 7 קופסאות סימילאק ואז נתפס בידי העובדים הערניים.

גם זה יכול לעניין אתכם:

מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי בית משפט השלום בחיפה בהתאם לבקשת המשטרה. בתום החקירה הועבר החומר לחטיבת התביעות במשטרת ישראל, אשר בחנה את הראיות בתיק והגישה כנגד הנאשם בבית משפט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים. לאחר שהתקיים דיון בבקשת המעצר, הורה בית המשפט על מעצרו של הנאשם עד להודעה חדשה.

מהמשטרה נמסר: ״משטרת ישראל פועלת בנחישות כנגד פעילות עבריינית המשפיעה על האזרח הנורמטיבי במטרה לשמור על שלומו וביטחונו ולאפשר שגרת חיים תקינה״.

כתבה מעניינת:

רימון הלם בכניסה לבניין מגורים בכרמיאל. צילום אביטל אהרוני

כרמיאל: רימון בכניסה לבניין מגורים – הוזעק חבלן משטרה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שעה ארוכה של חרדה עברה היום אחרי הצוהריים (שלישי, 11.5.2021) על תושבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.