בית / Uncategorized / דבר טוב קורה בבנימינה
חדשות כרמיאל

דבר טוב קורה בבנימינה

שלום לכולם,

זהו..החגים הסתיימו חזרנו לשגרה.

ברצוני לספר לכם על מפגש שהוזמנתי אליו כאורחת  BNI בנימינה, BNI היא רשת נטוורקינג (NETWORKING) לאנשי עסקים המתכנסים אחת לשבוע עוזרים איש לרעהו בהפניות לעסקים ובשיווק האחד של השני, הקבוצה בבנימינה כללה מגוון רחב של עיסוקים החל מעורכי דין וכלה בשפים וקונדיטורים. התכנסנו לארוחת בוקר והכרנו האחד את השני.

עד כה תיארתי מפגשים אשר מתבצעים בצורה דומה בכל קבוצת נטוורקינג , אם כן מה מיוחד בבנימינה?  בבנימינה נתקלתי בחבורה מיוחדת של אנשים חמים מיד עם כניסתי למקום קיבלו אותי בחמימות נוצר קשר מידי ובלתי אמצעי חשתי שיש קשר טוב בקבוצה ויש רצון אמיתי וכן להקשיב ולעזור אחד לשני, במהלך המפגש כל אחד הציג את עצמו הקבוצה הייתה אמפתית ומחבקת את הדובר. תוך כדי שיח הבנתי שישנה עזרה מעבר לעניינים העסקיים והחברים תומכים האחד בשני מעבר לקשר העסקי, התרגשתי מגודל הנתינה.

בימינו אלו שהמציאות עגומה ומושחתת תופעה כזו מלבבת וראויה לציון.

בטח תשאלו מה לי ולבנימינה? ביתי אושרה עברה לגור בבנימינה , כעצמאית העוסקת במיתוג חזותי ובעיצוב גרפי התקבלה בחמימות ל- BNI בנימינה, במפגש הראשון של אושרה הוזמנתי כאורחת למקום וזכיתי להכיר קבוצה מיוחדת שונה מכל קבוצות הנטוורקינג שהכרתי קודם, היה חשוב לי לכתוב ולציין את הקבוצה המקסימה שפגשתי.

ברוכים השבים לשגרת יום.

צאלה

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable