דורון מירן
דורון מירן

דורון מירן: ״גיליתי שהעם אוהב את העמך ולא את המתנשאים״

שתפו

נתן חביב כתב צעירים פורטל זהר.נטנתן חביב, כותב / תסריטאי

מוזמנים להיכנס אל האינסטגרם שלי ולדף הפייסבוק

מייל : [email protected]

הזמר וכוכב גולסטאר דורון מירן בראיון בלעדי לזהר.נט: ״גיליתי שהעם אוהב את הצחוקים, את העמך ולא את המתנשאים״

"תראה אני הולך על כל הקופה וכשאני קלטתי מה העם שלנו אוהב הלכתי על זה".  ומה דורון ענה ששאלתי אותו על חוויה אישית שהייתה לו בגולסטאר? ראיון

״לעולם לא ראינו את התהילה ואת המנוחה צועדות יחדיו״ כתב שאמפור.

דורון מירן ,סוכנות שרון אייג׳נסי
דורון מירן (מיוצג בסוכנות שרון אייג׳נסי)

במשך הריאיון שהבטתי בזמר וכוכב גולסטאר דורון מירן מדבר בלהט ומסביר לי, הבנתי מדוע העם אוהב אותו כל כך, ומדוע החן שורר סביבו.  ואני מודה שהיו לכך כמה סיבות.  וישנם לא מעט אנשים מצחיקים בתעשייה, אולם דורון מירן הוא אדם שלא נח לרגע להגיע אל  התהילה.  ועם רזומה של לא מעט תכניות ריאליטי  של 'גולסטאר' ו'התוכנית : 'היחידה' שעלתה אף היא בהוט.  דורון מירן מסתבר לא נח לרגע. 

דורון מירן נולד בשנת 1963 בגבעתיים. שירת בשיטור מג"ב בנתב"ג. החל את הקריירה שלו בשנת 1987 כשהתגלה ע"י האחים ראובני והיה במופע החימום של הזמר זהר  ארגוב. כיום הוא מיוצג בסוכנות שרון אייג'נסי.

על מה אתה עובד בימים אלו ?

"בימים אלו הוצאתי סינגל חדש  'הגיבן מנוטרדאם' בשיתוף עם ברי יחזקאל חבר מאוד טוב. סינגל  גרף מיליוני צפיות. ותראה הציבור קובע מה הוא אוהב להקשיב, והמוסיקה שלי מאוד פשוטה, מאוד עמך'.  ואני הולך על כל הקופה, שאני מבין באמת מה העם אוהב לשמוע ולראות על המסך הקטן.  גיליתי שהעם אוהב  את הצחוקים  ולא את המתנשאים״.

ובעתיד אני גם עובד על סרט 'בורקס'  לא יכול להגיד את שמו, שכתבתי  ואני ישחק בו . ויש עוד כמה פרויקטים מעניינים . שכוללים ריאליטי חדש.

אם כבר ריאליטי, אז תספר על חוויה אישית שלך מגולסטאר?

תראה גולסטאר כולה זו הייתה חוויה אישית. אבל  אם להתמקד : זה היה  ששרתי בשגרירות ארגנטינה את ׳יא חלאולאו׳ בהשמעת בכורה,  עם השגריר  והשגרירה של ישראל בארגנטינה זה היה מטורף,  היה פרק בגולסטאר במיוחד על זה.     

אז האם  'התהילה והמנוחה צועדות יחדיו'? כמו ש שאמפור כתב?  אז אם תשאלו את דורון מירן אין לו מנוחה במובן החיובי,  שהוא יודע לשאוף קדימה .

רוצים לשמוע את השיר החדש של דורון מירן? קבלו:

כתבה מעניינת:

קטי פישר סופרת כרמיאל

מכתבים מאבא וכלבלב בנעליים

שתפוממכתבי האהבה של אבא לאמא ועד לספר לילדים. מה מסתתר מאחורי הספרים שכותבת קטי פישר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.