כיבוי, כבאים
צילום: דוברות כבאות מחוז צפון

דיירי‭ ‬בניין‭ ‬מגורים‭ ‬פונו‭ ‬בעקבות‭ ‬שריפה

שתפו

אש שפרצה באישון לילה בבניין ברחוב מורד הגיא גרמה לבהלה ונזקים למבנה. הכיבוי: השריפה – כתוצאה מרשלנות של מעשן

מאת גיל דובריש

שריפה שפרצה בסוף השבוע בבניין מגורים בכרמיאל בעקבות רשלנות של מעשן אשר לא כיבה ככל הנראה את בדל הסיגריה שלו, גרמה לבהלה גדולה ולפינויים מהדירות באישון לילה של כל הדיירים.

בלילה שבין שישי לשבת, בשעה 1 לערך, התקבל דיווח על דליקה שפרצה במבואה בקומת הקרקע של בניין מגורים ברחוב מורד הגיא. למקום הוזעקו במהירות צוותי כיבוי אש, שיטור עירוני וצוותי רפואה. לוחמי האש ביצעו הערכת מצב והחליטו על פינויים של כל הדיירים מהדירות, זאת בשל החשש כי האש תתפשט לקומות העליונות ותגרום לסיכון חיי אדם ובשל החשש שהאש תגיע לחדר הסמוך בו מאוחסנים בלוני הגז של הדירות. לאחר שעה ארוכה של מאמצים משולבים השתלטו הכבאים על השריפה. נזקים נגרמו למבנה ולחלק מהדירות בקומה הראשונה, אך לא היו נפגעים. בעקבות האירוע, מונה חוקר דליקות, אשר בדק האם מדובר בהצתה בזדון בסיום החקירה ולאחר שנאספו הממצאים מזירת ההתרחשות, התברר כי ככל הנראה, ״פרצה האש לא עקב הצתה, אלא כתוצאה משימוש רשלני בכלי עישון״, כך לדברי דוברות הכבאות במחוז צפון.

אירוע חריג אחר אירע יומיים קודם לכן ברחוב יסמין, כאשר אזרח החליט לבצע שריפה מבוקרת של קוצים בחצר ביתו, אך הדליקה יצאה מכלל שליטה ואיימה להתפשט לכיוון הבית. האיש הזעיק למקום את הכיבוי והשיטור העירוני. האש כובתה ללא נזקים למבנה וללא פגיעות בנפש.אירוע חריג נוסף אירע יומיים קודם לכן ברחוב יסמין, כאשר אזרח החליט לבצע שריפה מבוקרת של קוצים בחצר ביתו, אך הדליקה יצאה מכלל שליטה ואיימה להתפשט לכיוון הבית. האיש הזעיק למקום את הכיבוי והשיטור העירוני. האש כובתה ללא נזקים למבנה וללא פגיעות בנפש.

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.