מעבדת סמים בדירה בכרמיאל. צילום דוברות המשטרה
צילום דוברות המשטרה

דירת הסמים בכרמיאל: הפעיל מעבדת גידול סם בלי שהשכנים ידעו

שתפו

אחת התפיסות הגדולות בשנים האחרונות בכרמיאל: נחשפה מעבדת סמים בדירת מגורים ובה 50 ק״ג סמים בשווי מאות אלפי שקלים

מאת גיל דובריש

במשך שבועות ארוכים פעלה מעבדת גידול סמים גדולה בדירת מגורים בכרמיאל, ללא ידיעתם של השכנים. המעבדה נחשפה אמש (שני, 6.6.2022) לאחר פשיטה של כוחות משטרה רבים. מדובר באחת התפיסות הגדולות מסוגה בעיר בשנים האחרונות.

הדירה שבה נחשפה המעבדה נמצאת ברחוב משגב בשכונת מגדים (המערבית), בקומה העליונה בבניין מגורים בן 2 קומות. היא נשכרה לפני מספר שבועות, ולדברי הבעלים לא חשד בדבר ולא ידע כלל על המתרחש על המתרחש בדירה. גם לשכנים בבניין לא היה מושג שממש לידם פעלה מעבדה מתקדמת לגידול סם.

מה שעורר את החשד בסופו של דבר היתה נזילת מים מתוך הבית. בעקבות תלונות השכנים על הנזילה, ניסה בימים האחרונים בעל הדירה ליצור קשר טלפוני עם השוכר אך ללא הצלחה. בסופו של דבר הוא הזעיק את המשטרה משום שחשש כי לשוכר קרה משהו בתוך הדירה עצמה.

עם קבלת הדיווח הוזנקו שוטרי המחוז למקום האירוע. כשהגיעו לדירה הריחו השוטרים ריח חזק של סמים, המוכר להם היטב מתפיסות קודמות. לאחר שלא הצליחו להיכנס לתוך הדירה עם המפתחות של בעל הנכס, הזמינו לשם כוח של כיבוי אש והצלה אשר פרץ את דלת הכניסה.

בתוך הדירה התגלתה למרבה התדהמה מעבדה לגידול וייבוש סמים וכ-50 קילוגרם סם שמוכן להפצה בשווי מוערך של מאות אלפי שקלים. המעבדה התפרשה בכל חדרי הבית ונעשה בה שימוש באמצעים מתקדמים.

שוכר הדירה החשוד בניהול ״המיזם״, לא היה בבית באותה שעה, אבל זהותו ידועה ונעשים מאמצים לאתר אותו. לא ברור אם הוא היה המפעיל או שבסך הכל שכר את הדירה עבור גורמים פליליים אחרים.

צפו בווידיאו:

https://www.youtube.com/shorts/WGGXCrsOL9k

 

גם על זה תוכלו לקרוא בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

ניידת משטרה צילום דוברות משטרת ישראל

פרץ לדירה, גנב כרטיס אשראי ויצא למסע קניות

שתפו מערכת פורטל זהר.נט תושב כרמיאל בן 44 נעצר על-ידי שוטרי המחוז הצפוני בחשד להתפרצות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.