דרמה בגלל סופת הרוחות: צלחת לווין כמעט התרסקה על אנשים

שתפו

דרמה של ממש בשעות הבוקר (יום רביעי), ברחוב הגליל. צלחת לווין גדולה בקוטר של כשלושה מטרים התנתקה במהלך סופת הרוחות מגג בניין מגורים בן 4 קומות. הצלחת נתלתה על מרפסת של אחת הדירות בקומה הרביעית ועמדה להתרסק בכל רגע ברחוב מתחתיה, תוך  חשש כבד לפגיעה בחיי אדם.

אזרחים שהבחינו בנעשה דיווחו מיד על הסכנה.  כוחות שיטור עירוני הגיעו למקום והזעיקו את כוחות הכיבוי, כשבמקביל נשלחו ניידות נוספות לצורך ביצע חסימות בכביש ושמירה על השטח, לנוכח הסכנה הרבה.

בתוך מספר דקות הגיעו שלושה צוותי כיבוי ויחידת החילוצים המיוחדים של תחנת הכיבוי האזורית גליל מרכזי בכרמיאל, בפיקודו של רשף/מ שמוליק פרנקו, על מנת לטפל בצלחת לפני שזו תיפול על הולכי הרגל או מכוניות חולפות. למרות הסכנה הרבה וחרף הרוחות העזות, עלו לוחמי האש לגג הבניין והחלו בפעולות לאבטחת הצלחת באמצעות קשירת חבלים ורצועות. במקביל בוצע ניסור של חלקים מצלחת הלווין, על מנת שיהיה ניתן להורידה בבטיחות למטה, מבלי לגרום לפגיעה.

בתום פעולות מאומצות, מורכבות ותוך שמירה מקסימלית על הזהירות, הורדו כל חלקי הצלחת לקרקע, מגובה 4 קומות, מבלי שיהיו נפגעים. לאחת הדירות נגרם נזק.

דובר הכיבוי במחוז, נתי חג'ג' מסר כי "במזל גדול הסתיים האירוע ללא פצועים בנפש".

 

כתבה מעניינת:

ניידת טיפול נמרץ מדא מד״א מגן דוד אדום אמבולנס

3 פצועים בתאונה באזור התעשייה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שלושה בני אדם נפגעו בתאונת דרכים שאירעה הבוקר (שישי, 11.6.2021) באזור התעשייה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.