ניידת טיפול נמרץ. צילום ארכיון

דרמה בגן הילדים: עובד עירייה נפטר מדום לב בעת העבודה

שתפו

העובד, שמעון שחרור, נמנה על צוות שהגיע לאחד הגנים כדי לבצע עבודות תחזוקה שוטפות. מותו נקבע לאחר שעה ארוכה של מאמצי החייאה

מאת גיל דובריש

אירוע טראגי באחד מגני הילדים בכרמיאל: שמעון שחרור, עובד ותיק בעיריית כרמיאל, נפטר הבוקר (חמישי) מדום לב במהלך עבודה שגרתית.

שחרור נמנה על צוות תחזוקה שהגיע בבשעות הבוקר לאחד הגנים, על מנת לבצע עבודות תחזוקה שוטפות. זמן קצר לאחר מכן, קצת אחרי השעה 8 הוא חש לפתע ברע, איבד את ההכרה והתמוטט על הרצפה לעיני צוות הגן וככל הנראה גם חלק מהילדים ששהו במקום. הגננת והסייעת פעלו במהירות והוציאו מיד את הילדים לחצר על מנת שלא יחזו במראה, ובמקביל הזעיקו עזרה רפואית. צוות מד״א הגיע במהירות לגן והחל בביצוע פעולות החייאה, אך ללא הצלחה. לאחר דקות ארוכות הוזעק למקום גם צוות ניידת טיפול נמרץ, שהמשיך בפעולות החייאה מתקדמות, אולם ללא הועיל. לאחר שעה ארוכה של מאמצים כבירים להחיות את שחרור, נאלצו אנשי הצוות הרפואי לקבוע את מותו.

לזהר הצפון נמסר כי הילדים שהיו בגן, הועברו בהמשך לגן במבנה סמוך ורק לאחר שהסתיימה הדרמה, חזרו לגן שלהם בצורה מסודרת.

חבריו לעבודה של המנוח סיפרו כי היה עובד ותיק, מסור ונאמן, ״שמעון היה איש עם ידי זהב ולב זהב. הוא נפטר בדיוק ביום הולדתו, במקום לחגוג עם בשורות טובות המשפחה נאלצה לקבל הודעה מצערת וכואבת. זהו מוות טראגי ואיום, אנחנו לא מעכלים את זה״ סיפרו.

יהי זכרו ברוך.

 

כתבה מעניינת:

שלג בכרמיאל תמונת ארכיון פרסום לפי סעיף 27א בחוק זכויות יוצרים

והרי התחזית: סיכויים לפתיתי שלג בכרמיאל

שתפוצפו: לפי התחזית המעודכנת, השלג עשוי להגיע גם לכרמיאל ביום רביעי בלילה מאת גיל דובריש …


תגובה אחת

  1. דוד צור

    החיים לעיתים היא מסכת עצובה כמו הפעם. יהי זכרו ברוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.