משה קונינסקי ד"ר אלה בינר צילום: דוברות עיריית כרמיאל
משה קונינסקי וד"ר אלה בינר. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

ד"ר אלה בינר פרשה מסיעת התחדשות: אני לא חותמת גומי

שתפו

חברת המועצה הכי חדשה (חודש בתפקיד) הודיעה על פרישה מהסיעה שבראשה עמדה עד לאחרונה רינה גרינברג: "יש לי דעות ויש לי דרך משלי". ראש העיר בירך

מאת גיל דובריש

ד״ר אלה בינר הודיעה על החלטתה לפרוש מסיעת התחדשות עם אחריות ולהקים סיעת יחיד. היא הודיעה על כך לראש העיר משה קונינסקי ולחברי סיעתה אבי קוריאט ולימור מזור. בשלב זה היא עדיין בגדר חברת אופוזיציה, אבל לאור ההתפתחויות, לא נופתע אם בקרוב תצטרף לקואליציה בראשות משה קונינסקי.

בינר הצטרפה למועצת העיר לפני כחודש במקומה של רינה גרינברג, ראשת סיעת התחדשות עם אחריות, אשר הודיעה על פרישה מהחיים הציבוריים. הבוקר (ראשון) הודיעה לראש העיר משה קונינסקי על כך שהחליטה לפרוש מהסיעה ולפעול במועצת העיר כסיעת יחיד. ראש העיר בירך את בינר על ההחלטה והביע את תקוותו כי היא תשתלב בעשייה למען התושבים.

בינר סיפרה כי לפני שקיבלה את ההחלטה, התייעצה עם רינה גרינברג אשר עמדה בראשות הרשימה עד לפרישתה באמצע חודש מאי ולדבריה – גרינברג אף נתנה לה את ברכת הדרך.

אלה בינר: "אני רוצה ראשית כול להודות לאבי קוריאט ולימור מזור חבריי לסיעת התחדשות עם אחריות, שניהם אנשים מדהימים שאני מאוד אוהבת בפן האישי, אבל ברגע שרינה עזבה – מבחינתי זה לא אותו הדבר. הייתה לי תחושה כי בגלל שאני אישה באופוזיציה – דעתי לא תישמע. אני לא חותמת גומי, יש לי דעות משלי ודרך משלי ואני לא מוכנה שאף אחד יחליט עלי. בנוסף יש לזכור כי הציבור אמר את דברו – מהרגע שנבחר ראש עיר יש לתת לו יד ולסייע בניהול העיר ולא לנסות לתקוע מקלות בגלגלים. בשלב זה אני עדיין באופוזיציה, בהמשך אחליט האם להצטרף לקואליציה. חשוב לי לציין כי ראש העיר לא הבטיח דבר ולא דרשתי שום דבר בתמורה לעזיבתי את הסיעה".

ראש העיר משה קונינסקי: ״קיבלתי את הודעתה של ד״ר בינר על פרישתה מסיעתה ושמחתי לשמוע ממנה כי היא נחושה להשתלב בעשייה למען התושבים. אני משוכנע כי לד"ר בינר הרצון והמוטיבציה לתת ולתרום ונשמח למצוא את הדרכים הראויות לכך. אני מאחל לה בהצלחה בדרכה החדשה״.

גם זה יכול לעניין אתכם:

 

כתבה מעניינת:

שריפה מכוש כרמיאל

שריפה גדולה בין שכונת מכוש לדרומית

שתפוצפו בווידיאו הקצר: מערכת פורטל זהר.נט שריפה גדולה מתפתחת ברגעים אלה (יום ה׳ 17.6.2021) באזור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.