זיקוקין די נור. צילום ארכיון

האם יש להחזיר את אירועי יום העצמאות לאמפי?

שתפו

מזה שלוש שנים מתקיימות החגיגות באזור המדרחוב ורחבת העירייה והדעות בקרב תושבי העיר חלוקות, יש מי שמצדדים במצב הקיים ויש מי שמתלונן על הדוחק הרב וטוען שיש להחזיר את האירועים לאמפי. בעירייה מבטיחים לבצע סקר בנושא

מאת גיל דובריש

אירועי יום העצמאות ה-68 הסתיימו בהצלחה רבה, או בכישלון צורב, תלוי את מי שואלים. מאז הועברו חגיגות העצמאות לפני שלוש שנים מהאמפי לאזור המדרחוב ורחבת העירייה, הדעות בקרב תושבי העיר חלוקות. יש מי שמצדד במעבר לרחבת העירייה, בעיקר משום שמדובר במיקום מרכזי ונגיש המעניק אווירה חגיגית לכל האירועים, ויש מי שמתלונן על כך שהמקום צר מלהכיל את כל הבאים, דבר היוצר דוחק וצפיפות נוראית.

בעקבות פוסט ברשת הפייסבוק בנושא, שהעלתה תושבת העיר, בו הועלו נימוקים בעד ונגד קיום האירועים ברחבת העירייה, אי אפשר היה להתעלם מתגובה שרשם ראש לשכתו של ראש העיר, כרמי שלום. הרל”ש ציין כי לעולם לא ניתן לרצות את כולם וחשף כי ראש העיר כבר החליט להעביר את אירועי העצמאות החל מהשנה הבאה בחזרה לאמפי.

פנינו אל עיריית כרמיאל כדי לשמוע תגובה רשמית ובתגובה נמסר לנו, כי טרם התקבלה החלטה בנושא, אולם המעבר בחזרה לאמפי אכן נשקל. הדברים יקבעו בצורה מסודרת בעקבות סקר תושבים שיתבצע בקרוב.

אלה הדברים שהעביר לנו דובר העירייה, אלי שדה: מכיוון שהועלו מספר תלונות על המיקום, ביקש ראש העיר לבחון את העניין. בתקופה הקרובה יבוצע סקר של העירייה, בסקר תועלה גם השאלה לגבי מיקום אירועי העצמאות. לאחר ביצוע הסקר וניתוח התוצאות יוחלט לגבי מיקום אירועי העצמאות”.

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.