האמת? כל האמת? ושום דבר מלבד האמת…?

שתפו

מי לא שמע על ההאשמה המוטחת בפני התקשורת, בכל מקום, ובכל כלי תקשורתשגם מהאשמה חמורה כזאת, יודע במרבית המקרים, לעשות מטעמים?!

ובכן נשיא ארה"ב, טראמפ, טוען לפייק ניוז, ואני מוצאת שיש אמת בדבריו.

כבר תקופה ארוכה שאני עוקבת אחר ידיעות פוליטיות אודותיו, המופיעות בעיתונים המזוהים עם השמאל בארה"ב ובארץ, ואני מצליחה לזהות את הניסיונות הבלתי פוסקים של הדלגיטימציה שמנסים לעשות לו, כבר מהיום הראשון בו הודיע על רצונו לרוץ לפוליטיקה.

הזיהוי קל עד מאוד, קחו עיתונים כאלה שטורחים ערבים לבקרים להכפיש אותו, ותסתכלו על התמונות שלו, איך באופן קבוע, בצמוד לידיעות האלה, הלא אוהדות, תופיע תמונה שלו, שבלשון המעטה אפשר לומר עליה שהיא לא מ״הנחמדות" שלו, תמיד התמונה שתפורסם תהיה כזו בה הוא נתפש בעיצומו של דיבור, או שנשלפה מאיזה סרטון, כשהוא בפנים זעופות, או במבט שנתפש כ"ממזרי" משהו. הוא יצוטט ואף יוקרנו סרטונים שלו ודברים שאמר, אך לא תמיד כל מה שאמר. דבריו יוצאו מהקשרם במקרים רבים, ויתורגמו למסרים, שאותו כלי תקשורת ירצה, שיועברו לציבור, שלאו דווקא יישארו נאמנים לאמת.

עכשיו קחו את אותם דברים שכתבתי כאן אודות טראמפ, ותציבו במקומו, אנשים שונים מהפוליטיקה הישראלית.

מאז ומתמיד טענתי, שמי שמנהל את מערכות הבחירות הם כלי התקשורת, מי שיקבע מי יזכה בבחירות או לפחות ישפיע רבות על הבחירות, היא התקשורת והכתבים השונים שבה. כל כתב שלא "בא טוב" למערכת יועף מתפקידו במוקדם או במאוחר, כנ"ל לגבי פוליטיקאי שלא מתאים לאג'נדה של התקשורת, יחפרו בחייו וירדפו אותו, והוא לנצח יופיע בדף הראשון של העיתון, כאשר לפעמים הידיעות אודותיו נלעסות שוב ושוב כמנטרה המשוננת למטרות שטיפת מוח.

הטרור הפוליטי הזה המונהג בתקשורת ובגופים ציבוריים נוספיםמוביל את הציבור החכם למחאות ברשתות החברתיות, כשבתוכן ניתן למצוא גם קבוצות שיילחמו נגד ה-BDS, אותה תנועה הקוראת לחרם על ישראל, שלמרבה הכעס מקבלת תמיכה בעיתונים ישראלים מסוימים.

אז גם אם פייסבוק לא תמיד נלחמת באנטישמיות, תודה למארק צוקרברג שנותן לנו מקום לחופש הביטוי, כי באותם מקומות שמתיימרים לספק את הבמה החופש כבר מזמן לא קיים.

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.