הבחור של מאיה

שתפו

היי קוראים שלי, השבוע אני רוצה לכתוב לכם על מאיה, בחורה מקסימה בת גילי, רווקה שקוראת את הכתבות שלי דרך פורטל זהר.נט, כי היא לא מהצפון ואני גם מעדכנת אתכם שיש דף של “הגרושה בסטייל” בפייסבוק, אתם מוזמנים להיכנס באהבה גדולה.

אז מאיה יצרה איתי קשר דרך הפייסבוק, אמיץ מצידה ואני מרשה גם לכם.. דרך הדף היא כתבה לי שהיא בבעיה: “היקום שלח לי בחור ואני לא בטוחה שזה מוסרי  ללכת על זה”. אני לא יודעת למה, אבל אולי כי אני באותו בעיה, החלטתי שאני מבקשת ממנה לדבר איתה. היא כמובן הסכימה ומייד הנייד שלי צילצל. “אורלי”, היא אומרת “פגשתי בחור באיזה אתר, יצאנו חודש וקצת. איכשהו פגשתי את החבר שלו, כבר אחרי שנגמר מה שהיה בינינו והוא די קסם לי, אבל אני מרגישה עם זה רע”. צחקתי, כמובן לא כי אני מזלזלת, אלא כי אני באותו מקום שהיא, רק שאני יותר מופרעת ואמיצה ממנה וכשאני אדע שזה נכון לי, אני אעשה את הצעד.

היא שאלה מה עושים? סיפרתי לה על עצמי, אמרתי לה שהגרוש שלי שיחייה, הוא חבר של חבר שלי לשעבר ופגשתי אותו כשהחבר הזה בא להתחתן בארץ, יום-יומיים אחרי החתונה. היינו ביחד שבע שנים, אולי יותר ואם להיות כנה, גם בנעוריי יצאתי עם חבר של חבר וכאלה. בכל זאת כרמיאל מין קיבוץ קטן. היום אפשר לשמור על כבוד הדדי – אם אותו בחור גם מעוניין בך ורוצה לנסות. לפי דעתי כדי שתרגישי טוב עם עצמך צרי קשר עם האקס, תאמרי לו ‘שלחת לי מתנה בלי שידעת בכלל, אני לא רוצה להסתיר ממך אבל אני מנסה קשר עם חבר שלך’. אולי התגובה לא תיהיה נעימה, אולי הוא בכלל יהיה הכי מאושר בשביל שניכם, בכל זאת אמרת שפיתחת אליו איזה רגש ואולי זה יעשה לו טוב שאת משחררת…

מתוקה, האחד שם למעלה במרומים מה שזה לא יהיה, שולח לנו דברים, מבחנים, הרפתקאות, אם הוא היה חושב שלא נעמוד בזה לא נראה לי שהוא היה שולח. קחי את הכעס שהיה לך על הבחור שיצאת איתו, תראי מה הטוב  שאת יכולה לקחת לעצמך מהסיפור הזה. אם לא היית נפגשת עם האקס, יכול מאוד להיות שלא היית פוגשת את הבחור הזה שהקסים אותך.

נימה אופטימית זו שתהיה שבת של משלוחים טובים. אתם מוזמנים להיכנס לדף שלי, לשלוח לי הודעה, לספר לי סיפור שהייתם רוצים שיפורסם,  או סתם יעוץ. אני שומרת על סודיות ומשנה שמות אנשים… רק דברים טובים!

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *