עינב בורשטיין צילום מהאלבום המשפחתי
עינב בורשטיין. צילום מהאלבום המשפחתי

הבנות התייתמו משני הוריהן: עינב נרצחה ביחד עם בעלה

שתפו

(עדכון אחרון: יום ב׳ 23.10.2023, שעה 12:30)

בחייהם ובמותם לא נפרדו: חמישה ימים אחרי שמטיאס בורשטיין הובא למנוחות נמסר למשפחה כי גם עינב נרצחה במתקפת הטרור. שתי בנותיהם נותרו יתומות מאב ואם

מאת גיל דובריש

הידיעות שמגיעות מהדרום קורעות את הלב ומנפצות אותו לרסיסים. הבוקר (יום ב׳) הותר לפרסם כי תושבת כרמיאל, עינב בורשטיין (39) נרצחה ביחד עם בעלה מטיאס במסיבת הטבע שנערכה ביום שבת 7.10.2023 ליד קיבוץ רעים בדרום. ההודעה המרה והקשה מנשוא נמסרה למשפחתה האבלה.

מסיבת הטבע הפכה באותו יום שבת ארור לשדה קטל וטבח שלא ידעה כמותו מדינת ישראל מאז שהוקמה. מחבלים מרצועת עזה שפלשו לשטח ישראל והגיעו למתחם האירוע בטנדרים, ירו לכל עבר ופגעו במבלים ללא הבחנה. עינב הייתה במסיבה ביחד עם בעלה מטיאס, אשר ההודעה על מותו פורסמה ביום רביעי האחרון. השניים בסך הכל רצו ליהנות, לחגוג ולבלות עם חבריהם, אך למרצחים השפלים היו תוכניות אחרות. ככל הידוע, עינב מצאה את מותה כבר בשעות הראשונות בשדה הקטל, לא הרחק מבעלה, מטיאס ז״ל. בחייהם ובמותם לא נפרדו.

עינב ומטיאס בורשטיין צילום פרטי
עינב ומטיאס בורשטיין ז״ל. צילום פרטי

מאז מתקפת הטרור הרצחנית שביצעו מחבלים שפלים, חיות אדם, ניתק הקשר עם עינב ומטיאס ושניהם הוגדרו כנעדרים. המשפחה התפללה לשלומם וקיוותה לבשורות טובות, אולם ככל שחלף הזמן אבדה התקווה. בשבוע שעבר נמסר למשפחה על מותו של מטיאס, שהובא למנוחות  והיום כאמור נמסר למשפחה על כך שגם עינה נמצאה ללא רוח חיים. השניים הותירו אחריהם שתי ילדות יתומות – בת 12, תלמידת בית הספר אורט פסגות, ובת 9 תלמידת בית הספר הדקל.

במסיבת הטבע השתתפו מספר תושבי כרמיאל, חלקם הצליח להיחלץ בנס, בעוד ששמונה נעדרו אחרי האירוע הנורא. גופותיהם של שבעה מהם נמצאו במהלך השבועיים וחצי הבאים, בעוד שאחד מהם, רוני קריבוי, נחטף לעזה ומוחזק שם, לא ידועים פרטים על מצבו.

הלווייתה של עינב ז״ל תתקיים היום (שני) בשעה 16:00 בבית הקברות בקיבוץ מעוז חיים. יהי זכרה ברוך.

לכתבות המלאות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *