בית / חדשות / פלילים ומשפט / הגישה תלונה במשטרה נגד אדם שתקף אותה באלימות – ומפחדת שינסה להתנקם בה
תושבת כרמיאל הוכתה
תושבת כרמיאל הוכתה

הגישה תלונה במשטרה נגד אדם שתקף אותה באלימות – ומפחדת שינסה להתנקם בה

תושבת כרמיאל הוכתה במהלך קניות באחד המרכולים בעיר לעיני ילדיה ע”י גבר כבן 30 מאחד הכפרים. היא הגישה תלונה, החשוד נתפס ושוחרר ע”י המשטרה, כעת היא חוששת לצאת מהבית

 
ע’ מכרמיאל (השם המלא שמור לבקשתה במערכת), בת 42, הותקפה לטענתה על רקע בריונות לשמה, ע”י תושב אחד הכפרים, הוכתה והושפלה לעיני ילדיה. תלונה הוגשה במשטרה, אך לטענת ע’, במשטרה הסתפקו במתן אזהרה ושחררו את החשוד לביתו.
האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, בסביבות השעה 1 בצהריים, באחד המרכולים בכרמיאל. ע’ הגיעה לקניות עם אימה ושני ילדיה בני ה-8, סיימה לשלם בקופה ויצאה עם העגלה לכיוון החניון הסמוך, על מנת להעמיס את המצרכים בתא המטען.
“כישצאנו מהחנות, עמדה בכניסה אישה בסביבות שנות השלושים לחייה, שאלה איך נצליח לעבור עם העגלה”, מספרת ע’. “אמרתי, לה שנסתדר ועברתי. היא התעצבנה, התלוננה שעברתי ‘כמו בולדוזר’, החל בינינו דין ודברים אבל המשכתי הלאה עם העגלה. ואז פתאום ללא שום הודעה מוקדמת, הגיח לעברי גבר חסון, בערך בן 30, כשבידו אחז בסל-קל, אין לי מושג אם היה תינוק בתוכו, אמר לי ‘זאת אשתי!’ תפס אותי בכוח, חנק אותי בגרון ואז היכה אותי באגרוף בכתפי. הרגשתי כאבי תופת. הוא נבהל, רץ לכיוון הרכב שלו, תוך כדי שאשתו מקללת אותי ברוסית. צעקתי לעבר האנשים שראו את הכל, להזעיק משטרה, אבל לא חיכיתי להם, בזמן שאני רועדת והמומה, שלפתי את הטלפון שלי וחייגתי למוקד 100. הגבר ראה אותי מתקשרת, חזר לעברי בריצה, העיף לי סטירה מצלצלת והעיף את הטלפון מהיד שלי. ואז הוא שוב נמלט בריצה אל הרכב וברח מהמקום”.
לטענת ע’, כל האירוע הזה נמשך כחצי דקה, לא יותר. “עמדתי שם רועדת, בכיתי מכאב ומההלם. מכל האנשים שהיו במקום אף אחד לא נקף אצבע ולא עשה כלום. רק כשהבחור נמלט ברכבו, כולם נזכרו לרוץ אחריו על מנת לרשום את מספר הרישוי של האוטו”.
לדבריה, מנהל המרכול ששמע על המתרחש ויצא מהחנות לאחר שהכל הסתיים, הרגיע אותה ואף הושיבה מול המסך המחובר למצלמות האבטחה, על מנת לצפות באירוע שתועד בהקלטה. כשהגיעו השוטרים, נמסרו לידיהם הפרטים המזהים של החשוד בתקיפה, בבירור שעשתה ע’ כעבור יומיים, נאמר לה כי הוא הובא לחקירה, נפתחו נגדו תיק ולאחר מכן שוחרר לביתו עם אזהרה שלא להתקרב אליה שוב במשך שבועיים.
ע’ מאוכזבת מהטיפול בתקרית הקשה ואומרת: “אני עדיין מזועזעת אחרי האירוע, אני דואגת מחשש שאתקל בו שוב. אני מפחדת לצאת מהבית. אינני מבינה מדוע המשטרה לא נוקטת ביד קשה יותר נגד אנשים אלימים, שנוהגים בבריונות, אנשים שאין להם מקום בחברה שפויה ונורמטיבית. אם הוא יבוא לחפש אותי כדי להתנקם נגדי על התלונה שהגשתי נגדו, מי ישמור עליי?”
שתפו

כתבה מעניינת:

משטרה זירת פשע 2018

הוגש כתב אישום נגד חשודים בדקירת צעירים בכרמיאל

ב-15.6 השנה נפגשו החשודים עם שלושה צעירים במגרש החניה של קניון חוצות כרמיאל כדי "לסגור …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable