הדואר נע (שוב ושוב)

שתפו

בפעם השלישית בתוך פחות משנה, שמיקומו של הסניף למסירת חבילות דואר משתנה. התושבים כבר מתוסכלים

 מאת גיל דובריש

נדמה שהטרטור של התושבים בכל הקשור לחלוקת דברי דואר, אינו מפסיק. כבר שלוש פעמים בתוך פחות משנה, שמיקומו של מרכז מסירת דברי הדואר משתנה והדבר גורם לתסכול ומרמור בקרב תושבים.

השבוע נודע לנו כי מרכז מסירת דברי הדואר שפעל במתחם תחנת הדלק דור אלון נסגר וכל שירותי הדואר הועברו משם לסניף המרכזי במרכז העירה.

לפני פחות משנה, נסגר מרכז מסירת דברי הדואר במרכז העירה והועבר לניהולו של מפעיל פרטי במתחם מסחרי בתחנת דלק דור אלון באזור התעשייה. המרכז החדש העניק בחודשים האחרונים שירות לכל תושבי שכונת המייסדים, הדרומית ועוד, וכן לבעלי עסקים ותעשיינים באיזור התעשייה. קשישים רבים התלוננו על קושי בנגישות של הסניף החדש, שנמצא במיקום מרוחק מתחנות האוטובוסים. השבוע התברר כי המפעיל החליט לקטוע את ההתקשרות שלו עם חברת דואר ישראל ולסגור את מרכז החלוקה. השירות יוענק בינתיים בסניף הדואר המרכזי. זו הפעם השלישית בתוך פחות משנה, שמיקומו של מרכז מסירת דברי הדואר משתנה וזו גם לא הפעם האחרונהבגלל מדיניות חברת דואר ישראל, להעביר את הפעילות ליזמים פרטיים.

אירנה, תושבת העיר המרבה לעשות שימוש בשירות מסירת חבילות הדואר, אמרה לנו כי ״כנראה שהדואר חושב שאנחנו יויו, פעם תבואו לכאן, פעם תבואו לשם, זה אבסורד ומתסכל שדברים כאלה עדיין קורים. במקום לקבוע שהשירות ינתן במקום אחד מרכזי, הדואר מעביר את הנושא לידי מפעילים פרטיים בניסיון לחסוך עלויות ולמעשה גורם לטרטור שלנו התושבים, כי בעל עסק פרטי יכול בכל רגע נתון להחליט שזה לא משתלם לו״.

אבי מכרמיאל, שמגדיר את עצמו כ״לקוח קבוע בEbay״ שנוהג לבקר מספר פעמים בחודש בדואר, אומר כי ״הניסיון לחסוך עלויות באמצעות זכיינים פרטיים הוא פתרון לא מוצלח. לא יתכן שכל כמה חודשים יחליטו בדואר להעביר את השירות ממקום למקום. אנחנו תלויים לחלוטין בגחמות של דואר ישראל לגבי היכן ומתי נוכל לקבל את דברי הדואר״.

פנינו אל הנהלת חברת דואר ישראל כדי לקבל הסברים. בתגובה נמסר לנו ע״י הדוברת: ״מפעיל מרכז המסירה האמור, ביקש לסיים את התקשרותו עם דואר ישראל. אנו פועלים לאתר מקום חלופי ובשלב זהכל דברי הדואר שנמסרו במרכז מסירה זה, יימסרו ללקוחות בבית הדואר המרכזי ברחוב הגליל 8״.

 

כתבה מעניינת:

נחש צפע צילום אילוסטרציה Depositphotos

בת 17 מכרמיאל הוכשה ע״י נחש ארסי – ולא הרגישה

שתפובת 17.5 מכרמיאל הוכשה ככל הנראה ע״י צפע במהלך טיול לימודי בהר מירון. היא אושפזה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.