ניסור בטון צילום להמחשה פריפיק
צילום להמחשה פריפיק

הדרך היחידה לפרוץ את הבטון

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

רוצים לפרוץ חלון בקיר בטון? מבקשים להרחיב דלת קיימת בקיר בטון? חושבים על הסרת גרם מדרגות מבטון כדי ליצור הפרדה בין חללים? זקוקים לשירות של ניסור חניה או ניסור כביש? בכל המקרים מהסוג הזה, אתם חייבים להבין כי עבודה שתיעשה בצורה שלא נכונה או עם כלים שאינן מקצועיים, הרי שהתוצאות עשויות להיות לגמרי לא מדויקות, ממש לא אסתטיות וברבים מן המקרים גם לא בטוחות ואפילו מסוכנות.

בגלל שהעבודה דורשת מקצועיות, תשומת לב וציוד מקצועי המותאם לצורך כך, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע המציעים את שירותיהם בתחום הספציפי הזה כי רק הם יהיו אלו שייטיבו להעניק לכל לקוח ולכל צורך את המענה הנכון.

אז איך מנסרים בטון?

איך למעשה מתבצעת העבודה? כדי לנסר בבטון יש צורך בציוד מיוחד. לרוב יהיה זה מסור היהלום. מסור היהלום הוא מסור חזק במיוחד המונע על ידי מנוע רב עוצמה. אליו מחברים דיסק ניסור חד מאוד שמסתובב במהירות אדירה. אך גולת הכותרת אלו הם שבבי היהלום אשר מצפים את הלהב. שבבי היהלום הם אלו שיוצרים את החדות של המכונה וכך גם את התוצאות הרצויות.

יש טכניקות שונות וגם סוגים שונים של מסורי יהלום. כדי שמסור היהלום יצליח לבצע את המצופה ממנו הוא חייב להיות מותאם למטרה. יש מסור יהלום ידניים כלומר שהניסור בהם נעשה באופן ידני ויש מסורי יהלום אוטומטיים. כלומר, כאלה שמתכננים את התוואי של הניסור מראש כאשר מחברים מסילה מיוחדת על גבי משטח הבטון המיועד לניסור וכך בעזרת שלט רחוק מבצעים את העבודה.

ניסור בטון במסור יהלום – כל היתרונות

יש הרבה מאוד יתרונות לניסור בטון הנעשה בעזרת מסור יהלום.

למעשה אין הרבה אופציות כאשר באים לנסר בטון ובכל מקרה יהיה זה דווקא מסור היהלום ולא כל כלי אחר. אך כדי להבין למה זה כל כך מוצלח, כדאי לדעת את היתרונות שיש למסור היהלום. כפי שנמנה להלן.

  • מסור יהלום מנסר מדויק – בעזרת מסור היהלום ניתן להגיע למאה אחוזי דיוק כאשר הניסור ייעשה בצורה מושלמת ממש. מיד לאחר הניסור כבר אפשר יהיה להתקדם הלאה בעבודה בלי תיקונים של החתך. כך שאם מדובר בהתקנת דלת הרי שמיד אפשר יהיה להתקין את המשקופים. אם זה קידוח בבטון לצורך הקנת מזגנים הרי שמיד אפשר יהיה להתקין את התשתיות וכן הלאה.
  • מסור יהלום הכי בטוח – מסור היהלום מנסר בצורה מבוקרת ומוגדרת מראש מה שמבטיח ביטחון ובטיחות גבוהים הן עבור מבצעי העבודה, הן עבור האנשים בסביבה והן עבור המבנה עצמו.
  • מסור יהלום שומר על הניקיון באזור העבודה – ברוב המקרים מפעילים מתז מים יחד עם מסור היהלום, מה שסופח את כל אבק הבנייה והאזור נשאר נקי גם לארח סיום העבודה.

https://a-beton.co.il/  עם השירות המושלם.

(תוכן מקודם)

***אינטרמקס

כתבה מעניינת:

אקוסטיקה לאולפן צילום להמחשה פריפיק

מה כדאי שתדעו על אקוסטיקה לאולפן ביתי?

שתפומערכת פורטל זהר.נט אנשים שבאמת אוהבים מוזיקה לא יוכלו לחיות בלעדיה. היא חלק בלתי נפרד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.