בית / חדשות / חברה וקהילה / ההומלס מכרמיאל קיבל דירה – מבקש עזרה לקראת פסח
הומלס צילום אילוסטרציה 2019-04
א׳. מבקש סיוע לקראת פסח

ההומלס מכרמיאל קיבל דירה – מבקש עזרה לקראת פסח

דר הרחוב שאת סיפורו פרסמנו בחודש ינואר בפורטל זהר הצפון קיבל בשעה טובה פתרון דיור בצפת. כעת הוא מבקש סיוע במילוי הבית הריק: ״זקוק למקרר, תנור, מיטה״…

מאת גיל דובריש

בשורה טובה ובקשה לעזרה לקראת פסח: א׳ (58), הומלס מכרמיאל אשר סיפורו פורסם בחודש ינואר בפורטל זהר הצפון, שנאלץ בחודשים האחרונים ללון תחת כיפת השמיים ובבתי אנשים נדיבים הנרתמים לעזרתו, קיבל בשעה טובה דירה קטנה ממשרד השיכון, אליה יכנס בתקופה הקרובה. כעת הוא מבקש לקראת החג סיוע, שכן הדירה  ריקה לגמרי.

א׳ המעדיף להישאר בעילום שם, מבקש בראש ובראשונה להודות לראש העיר משה קונינסקי ולמנכ״לית העירייה ד״ר שולה מנחם על הסיוע הרב שקיבל מהם בקבלת פתרון דיור. הוא מספר כי הדירה שקיבל נמצאת בעיר צפת ופונה באמצעותנו לציבור על מנת לבקש: ״הדירה נמצאת לפני שיפוץ, היא ריקה לגמרי ואין לי יכולת או אפשרות לרהט אותה. אני זקוק לדברים בסיסיים כמו מקרר, תנור, כלי מטבח – מצלחות ועד מזלגות, כמו כן אין בבית מיטה או פינת אוכל וסלון, כל מי שיכול לסייע לי במציאת תכולה והעברתה – אני מודה לו על כך מכל הלב״.

א׳ המאלתר בינתיים פתרונות דיור זמניים עד שיוכל להיכנס אל ביתו החדש, מבקש מכל מי שמוכן להירתם ולסייע לו לקראת החג ליצור עימו קשר בטלפון 0526936693.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

שתפו

כתבה מעניינת:

אשפה ברחובות. 2018

״הגינון והנקיון מוזנחים, חיות בר משוטטות בשכונות המגורים״

כך טוען יו״ר סיעת טב לכרמיאל במועצה, רותם ינאי שמתריע: תנים ושועלים נכנסים לתוך העיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable