משטרה משטרת כרמיאל חיצוני
תחנת משטרת כרמיאל. צילום ארכיון

הוגש כתב אישום נגד גבר שתקף תלמידה וניסה לשדוד טלפון

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

פרקליטות מחוז חיפה תגיש כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד תושב כרמיאל, בן 28, החשוד בנסיון שוד של תלמידת בית ספר בעיר.

כפי שפורסם לראשונה בפורטל זהר.נט ביום שלישי שעבר בשעות הבוקר, תלמידה בת 17 שהייתה בדרכה לבית הספר הותקפה באלימות על-ידי גבר שניסה לשדוד ממנה את מכשיר הטלפון. היא הצליחה להימלט וקראה לעזרה, למקום הוזעקו כוחות משטרה אשר גבו ממנה עדות ופתחו במאמצים לאיתור החשוד. מהחקירה עלה, כי האירוע התרחש בשביל הסמוך לפארק המשפחה. החשוד התקרב לעבר התלמידה בזמן שהיא שוחחה בטלפון הנייד, ניסה לקחת ממנה את הטלפון ודחף אותה לרצפה. הנערה החלה לרוץ לעבר החניון האחורי של בית הספר, שם קראה לעזרה לתלמידים אחרים – והחשוד נמלט מהמקום מבלי שהצליח לממש את כוונתו.

כוחות משטרה הוזעקו לבית הספר ולאחר שגבו עדויות הצליחו לאתר את זהותו של החשוד במעשה. השוטרים נערכו למעצרו של החשוד וארבו לו בפתח הבית, לשם הגיע כעבור שעות אחדות – ולאחר שתפסו אותו, הביאו אותו לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה על ידי בית המשפט וכאמור, לאחר חקירה זריזה ומקצועית יוגש נגדו כתב אישום.

גם זה יכול לעניין אתכם בפורטל שלנו:

מהמשטרה נמסר כי ״משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות הפוגע בביטחון התושבים וברכושם ותפעל תוך שימוש במגוון אמצעי חקירה במטרה לאתר את אותם עבריינים, להביאם לדין ובכך להגביר את תחושת הביטחון של הציבור ולשמור על ביטחונו ושלומו״.

כתבה מעניינת:

רימון הלם בכניסה לבניין מגורים בכרמיאל. צילום אביטל אהרוני

כרמיאל: רימון בכניסה לבניין מגורים – הוזעק חבלן משטרה

שתפומערכת פורטל זהר.נט שעה ארוכה של חרדה עברה היום אחרי הצוהריים (שלישי, 11.5.2021) על תושבים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.