בית / כרמיאל / חינוך / הורים לילדים בגני מועדון – צהרונים? בשנה״ל הקרובה תשלמו קצת פחות
צילום אילוסטרציה: Deposit photos
צילום אילוסטרציה: Deposit photos

הורים לילדים בגני מועדון – צהרונים? בשנה״ל הקרובה תשלמו קצת פחות

שתפו

בעקבות פגישה בין ראש העיר לראשי הנהגת ההורים העירונית סוכם: ההורים יהנו מהנחה בגובה 35 ש״ח לחודש

מערכת פורטל זהר.נט

הוזלה במחיר גני המועדון – צהרונים בשנת הלימודים החדשה שאמורה להיפתח בעוד כחודש וחצי. כך הודיע ראש העיר משה קונינסקי בתום פגישה עם יו״ר הנהגת ההורים העירונית משה צדקיהו ויו״ר ועד הורי הגנים בעיר, עומרי סראמילי .

בעקבות ההוזלה בגובה 35 ש״ח לחודש, יעמוד התעריף החדש על סכום 900 ש״ח לחודש (במקום 935 ש״ח כמתחייב עפ"י חוק הצהרונים). בנוסף סוכם כי בגני החובה תינתן להורים להשאיר את הילדים עד השעה 17:00 בתוספת של 350 ש״ח לחודש, מותנה בכמות הנרשמים.

כמו כן, הנחה ראש העיר את רשת המתנ״סים המפעילה את גני המועדון – צהרונים משעות הצהריים כי הגנים יפעלו במהלך חופשת הקיץ גם בימי שישי.

קונינסקי ציין כי ״ההורים הביעו אמון מלא בעירייה וברשת המתנ"סים ואת קייטנות החופש הגדול והצהרונים ניתן להגדיר כהצלחה גדולה, והם עובדים במלוא המרץ תחת הגבלות התו הסגול והקפדה יתרה על ההנחיות".

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

לדבריו "אנו עושים כל שביכולתנו בתקופה מאתגרת זו לבוא לקראת ההורים ולהקל עליהם בעלויות הכספיות ונדבך חשוב נוסף בכך הוא ההוזלה במחיר גני המועדון – הצהרונים. סיכומים אלו הם מתוך המחוייבות שלנו לסייע להורים בימים קשים ומאתגרים אלה".

ראש העיר הדגיש עוד בדבריו: "מינהל החינוך בעיריית כרמיאל בראשותו של אודי איזק עוסק ימים כלילות בהיערכות לפתיחת שנה"ל תוך תיאום ושיתוף פעולה עם יו"ר הנהגת ההורים בעיר משה צדקיהו על מנת לפתוח את שנה"ל כסדרה בהתאם להנחיות כמובן של הממשלה ומשרד הבריאות".

כתבה מעניינת:

שר החינוך יואב גלנט וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי צילום דוברות עיריית כרמיאל

תלמידים בכרמיאל יקבלו יותר מ-800 מחשבים ניידים

שתפו818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט יחולקו לתלמידים בכרמיאל. בנוסף, למעלה ממיליון ש״ח יושקעו בתשתיות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.