בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / הורים מתלוננים יותר משנתיים על תלמיד אלים: ההנהלה לא עושה דבר
צילום אילוסטרציה
צילום אילוסטרציה

הורים מתלוננים יותר משנתיים על תלמיד אלים: ההנהלה לא עושה דבר

שתפו

הורי תלמידה שטוענים כי הפכה בשנתיים האחרונות לקורבן אלימות: ניאלץ להעבירה לבית ספר אחר. בעיריית כרמיאל מגיבים: המקרה מוכר ומטופל בהתאם לנהלים הקיימים

מאת גיל דובריש

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם ולפייסבוק שלנו

הוריה של תלמידה באחד מבתי הספר היסודיים בכרמיאל, טוענים כי היא ותלמידים נוספים נופלים קורבן למסכת של אלימות מצד אחד הילדים באופן שיטתי ועקבי להתקפות אלימות מצד אחד הילדים בכיתה. לדבריהם, הנהלת בית הספר מודעת לבעיה מזה למעלה משנתיים אך לא פועלת לפתרון משמעותי בנדון.

אביה של התלמידה מספר כי בתו הוכתה פעמים רבות בידי אותו ילד: ״זו מסכת מתמשכת של אלימות פיזית ומילולית, שנמשכת זו השנה השלישית. זה תמיד אותו הילד, הוא מכה, מאיים, מקלל. דיווחנו פעמים רבות על הנעשה להנהלת בית הספר, כמו כן ידוע לי שהורים נוספים דיווחו על מקרי אלימות שאירעו נגד ילדיהם. ההנהלה לא עשתה כמעט כלום, הצעד המשמעותי היחיד שננקט נגד הילד היה הרחקתו לאלתר מהצהרון״.

לדברי האב, בתו חזרה לפני מספר ימים חבולה ובוכיה מבית הספר וסיפרה כי הותקפה שוב בידי אותו תלמיד. ״הילדה הותקפה באגרופים בעורף, בגב ובבטן, לקחנו אותה לטיפול רפואי. הילד הושעה באותו יום ואימו נקראה לאסוף אותו הביתה, אבל למחרת הוא חזר לבית הספר, כאילו כלום לא קרה, ואף נקם בבתי בשל ההשעיה והיכה אותה לעיני המחנכת״.

קיראו גם בפורטל זהר.נט:

לדברי ההורים, בפניותיהם להנהלת בית הספר נאמר להם שהעניין נמצא בטיפול וכי מדובר בתהליך ממושך. ״התהליך הזה נמשך כבר יותר משנתיים, ואין חדש תחת השמש״ מוחה האב. הוא אומר כי נעשו פניות גם להורי הילד התוקף, אך לטענתם, בנם הוא שסובל מהצקות חוזרות ונשנות ולכן מגיב בהתאם.

מלבד הנהלת בית הספר בוצעו פניות מצד ההורים גם למשרד החינוך ולמינהל לשירותים חברתיים. ״מאסנו בהתנהלות ובחוסר התגובה של המערכת״ מסכם האב. ״בסופו של דבר לא תהיה ברירה ולמרבה האבסורד הילד התוקף יזכה בפרס – הוא ישאר בכיתה, בעוד שאנחנו ניאלץ למצוא בית ספר חלופי לבתנו״.

מעיריית כרמיאל נמסר בתגובה לנושא: ״המקרה מוכר ומטופל על ידי העירייה ומחוז הצפון במשרד החינוך בהתאם לנהלים הקיימים״.

כתבה מעניינת:

קורונה חולה מאושפזת בית החולים צילום אילוסטרציה

בתוך מספר שעות: 2 נפטרים מקורונה בכרמיאל

שתפושני הנפטרים, בני 74 ו-73 הובאו מבית בראט. במרכז הרפואי לגליל בנהריה מאושפזים 6 מדיירי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.