בית / חדשות / חדשות כרמיאל / הושגו הבנות חדשות בין הממונים על האכיפה לבין נציגי הנוער
סיירת הנוער. צילום: אלכס הובר

הושגו הבנות חדשות בין הממונים על האכיפה לבין נציגי הנוער

במפגש בין נציגי הנוער בעיר לאחראים על האכיפה והשיטור, הוחלט כי תותר שהיית בני נוער בשעות הלילה המאוחרות במקומות מוסכמים מראש, בתנאי שלא יצרכו אלכוהול או ירעישו בצורה חריגה

מערכת זהר הצפון

מפגש מעניין במיוחד נערך ביום ראשון, במועדון הריימנס, בין נציגי בני הנוער בכרמיאל, לבין בעלי התפקידים אשר מנהלים את השיטור העירוני מטעם עיריית כרמיאל והמשטרה.

השיחה התקיימה ביוזמתה ובהשתתפותה של מנהלת אגף הנוער העירוני איילת כהן, ונועדה לאפשר לבני הנוער להשמיע את טענותיהם ואת בקשותיהם ולשפר את השיח בין רשויות האכיפה לדור הצעיר בעיר.

את הממסד במפגש ייצגו ראש האגף לביטחון קהילתי ותכנית עיר ללא אלימות, מיכאל גינקר, רכז פעילות שטח שיטור עירוני דודו בטאן וקצין שיטור עירוני מטעם משטרת לב הגליל, פקד מיכאל ג’ינו. נציגי הכוחות הסבירו במעמד זה, כי הצורך בהגברת האכיפה בנושא רעש בשעות הלילה נוצר על רקע תלונות חוזרות ונשנות מצד תושבי העיר על הפרעות מנוחה מתמשכות ברחבי העיר.

בין השאר נדונו רעיונות לפעילויות מיוחדות ומתחמים לנוער אשר יופעלו בתקופה הקרובה ובעונת הקיץ, כך החל מיום שישי הקרוב יפתח בשעות הלילה פארק המשפחה לשהיית בני הנוער. בנוסף, סוכם כי מאושרת שהיית בני הנוער בשעות הלילה המאוחרות (ללא אלכוהול והפרות סדר) בארבעה מתחמים ברחבי העיר: רחבת העירייה, חניון בי”ס אורט כרמים, רחבת בי”ס אופק וחניון בי”ס אורט פסגות.

יחד עם זאת, הובהר לבני הנוער כי המשטרה והשיטור העירוני ימשיכו בפעילות האכיפה האינטנסיבית בתחום עבירות איכות החיים ולא תינתנה הנחות לכל מי שיפר את דרישות החוק או יהווה מטרד לאזרחים.

רינה גרינברג מ”מ ראש העיר, הדגישה כי “השיטור העירוני ותכנית עיר ללא אלימות נועדו לשפר את איכות החיים של תושבי העיר ואלה עושים ימים כלילות למלא את תפקידם כראוי”.

עדי אלדר ראש העיר מחזק את גופי האכיפה המשלבים כוחות על מנת לתרום לתחושת השלווה של התושבים וציין כי הוא מעריך את בני הנוער המקיימים את החוקים ומגלים אזרחות טובה. “מדובר בשיח חשוב על מנת להוריד מתחים ותסכולים ולהבין את עבודת השיטור העירוני מצד אחד ואת רצונות וצרכי בני הנוער בכרמיאל”, אמר אלדר.

שתפו

כתבה מעניינת:

קאנטרי טופ קלאב מראה כללי 2015-11

הטופ קלאב: בעיה בטיחותית בתחתית הבריכה וצו נגישות

2 מיליון ש״ח יוקצו לשיפוץ רחב בקאנטרי בכרמיאל בעקבות מתן צו נגישות למתנ״ס ואיתור ליקוי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable