הזוי: הומלס שלן בקניון כיכר העיר נעצר בחשד לביצוע וונדליזם במתחם

שתפו

החשוד הודה בחקירה כי ביקש להתנקם בבעל עסק אשר הלשין עליו – וגרם נזק למשרדו

כיצד הגיע הומלס משוטט בשעות הלילה לקניון כיכר העיר, מקום שאמור להיות נעול ומאובטח, הפך אחת מהחנויות הנטושות לביתו הזמני והצליח לגרום נזק לאחד המשרדים במקום?
אדם המוכר לרשויות כמחוסר דיור ומתגורר במקומות מזדמנים, הגיע לאחרונה מאזור הקריות, ולטענת המשטרה, לן מספר לילות באחת החנויות הנטושות במתחם. הדבר לא מצא חן בעיני כמה מבעלי העסקים בקניון שחששו כי הדבר יגרום לנזק תדמיתי למתחם. ההומלס החליט לנקום בבעלי העסקים שהתנגדו לעצם שהותו במתחם וביצע מעשה ונדליזם במשרד השייך לאחד מהם. עובד המשרד הגיש למחרת תלונה כנגד ההומלס, בטענה כי הוא זה שביצע את הנזק באופן מכוון וניסה לפרוץ לתוך המשרד על רקע רצונו להתנכל לבעלים של המקום. מאבטחים שנשלחו לחפשו, הבחינו בחשוד בעת ששוטט בקניון, אך לא הצליחו לתפוס אותו, ולכן הזעיקו את המשטרה. לטענתם, הוא פשוט נעלם בתוככי המבנה הגדול. השוטרים ביצעו סריקות וחיפושים עד שלבסוף מצאו אותו ישן בתוך החנות הריקה שאותה הפך לביתו הארעי.
מפקד משטרת כרמיאל נצ”מ שאול צמח, מסר כי “בחקירתו הודה החשוד שבעט בדלת הכניסה למשרד ושבר אותה. לשאלת חוקריו מדוע עשה כך, טען כי הוא אדם מסכן המתגורר בקניון, וכי בעל המשרד הלשין עליו במטרה לסלקו מהקניון”.
לאחר הודאתו, שוחרר החשוד בתנאים מגבילים והוא צפוי לעמוד לדין בגין גרימת נזק ויתכן שגם הסגת גבול.

כתבה מעניינת:

שכונת רבין צילום צביקה מונר

ההגירה השלילית מכרמיאל: כמה תושבים ״אבדו״?

שתפומגמת ההגירה השלילית נמשכה גם ב-2020: לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה באותה שנה עזבו את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.