צילום ארכיון

החלה ההרשמה לבתי הספר של החופש הגדול

שתפו

קייטנות הקיץ של משרד החינוך מיועדות לתלמידי כיתות א׳-ג׳ ויימשכו שלושה שבועות. העלות – 300 ש״ח בלבד לילד

מערכת זהר הצפון

בחופשת הקיץ הקרובה יוכלו תלמידי כיתות א', ב' ו-ג' בשמונה בתי ספר יסודיים בכרמיאל ליהנות ממסגרת חינוכית בעלות בסיסית למשך כשלושה שבועות, מתחילת החופשה ועד ל-21 ביולי. בכרמיאל וב-252 רשויות נוספות ברחבי הארץ, הביעו נכונות להפעיל את תכנית בתי הספר של החופש הגדול בקיץ, בבתי הספר הרשמיים והמוכרים שאינם רשמיים. השנה התכנית תתרחב ותכלול לראשונה גם את תלמידי כיתות ג׳.

התכנית תקל על נטל התשלומים של ההורים ותחסוך לכל משפחה סכום משמעותי. הודות להשתתפותו של משרד החינוך במימון התכנית, תעמוד השתתפותם של ההורים על 300 שקלים בלבד לכל תלמיד, למשך כל התקופה. כמו כן יעניקו הקייטנות שלושה שבועות נוספים של שקט יחסי להורים, שאינם יכולים לצאת לחופשה ארוכה בקיץ.

במסגרת התכנית, יחשפו התלמידים למגוון חוגים ופעילויות העשרה בתחומי הדעת ובתחום החברתי ערכי וייהנו מחוגים מגוונים, פעילויות ספורט, פעילות בנושא זהירות בדרכים, סיור במוזאונים ועוד. הנושא המרכזי לקיץ הקרוב הוא ירושלים, לציון 50 שנה לאיחוד העיר. נושא זה יבוא לידי ביטוי בהיבטים חווייתיים ובהפעלות שונות עם התלמידים והוריהם.

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבואב: "מדובר בבשורה אדירה להורים! השנה הרחבנו את הפעילות גם לילדי כיתות ג', ואנחנו עדים לגידול מאוד מרשים במספר התלמידים שיגיעו הקיץ הזה למסגרות החינוכיות של משרד החינוך. אנחנו מעניקים מסגרות קיץ איכותיות שמופעלת על ידי צוותי הוראה מקצועיים, בתשלום אפסי עבור השכבות החלשות, או בתשלום סמלי עבור השכבות החזקות. אני מזמין את ההורים, מכל רחבי הארץ, לרשום את ילדיהם למסגרות הקיץ שלנו".

כתבה מעניינת:

דליקה רכב שדרות נשיאי ישראל

״פתאום הרחתי עשן״: רכב עלה באש ליד קניון לב כרמיאל

שתפומאת גיל דובריש הבוקר (יום ד׳) בסביבות השעה 9 הוזנקו צוותי כיבוי, שיטור ורפואה בעקבות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.