בית / חדשות / ספורט / כדורגל / החלום נגמר: מ.ס כרמיאל-צפת הודחה בפלייאוף העליון ע"י מגדל העמק
החלום נגמר: מ.ס כרמיאל-צפת הודחה בפלייאוף העליון ע"י מגדל העמק
החלום נגמר: מ.ס כרמיאל-צפת הודחה בפלייאוף העליון ע"י מגדל העמק

החלום נגמר: מ.ס כרמיאל-צפת הודחה בפלייאוף העליון ע"י מגדל העמק

הקבוצה הכרמיאלית שנהנתה מיתרון הביתיות ספגה שני שערים ללא מענה ממגדל העמק, שהעפילה לגמר הפלייאוף בליגה א' צפון מול עירוני טבריה. ובכל זאת כל הכבוד לקבוצה שהעניקה לנו עונה חלומית ורגע בלתי נשכח כמו בצילום למעלה, כשהעפילה לפלייאוף כנגד כל הסיכויים

למרות יתרון הביתיות, העונה החלומית של מ.ס כרמיאל-צפת הסתיים הערב (ד') לאחר שהפסידה 2:0 מול מגדל העמק. 

ההפתעה הגדולה של העונה בליגה א', אפשר אפילו לכנות אותה מעין סינדרלה של המחוז, עשתה את שלה כשהעפילה לפלייאוף העליון לראשונה בתולדותיה וסיימה במקום השלישי, דירוג שיא בחמש שנות קיומה. במשחק הראשון בפלייאוף,  לעיני כ-300 צופים, כנראה שזה היה יותר מדי עבור חניכיו של יצחק בוזורגי.

המשחק היה שקול למדי, כאשר במחצית הראשונה נרשמו מספר הזדמנויות טובות לשני הצדדים, אך לא נכבשו שערים. בדקה ה-56, התקשתה הגנת מ.ס להרחיק כדור חופשי שבעט שחר סימן טוב  לרחבה, בני סימן טוב התרומם מעל כולם ונגח פנימה, 1:0 לאורחים. כרמיאל-צפת יצאה להתקפות בנסיון להשוות,  אך מי שהבקיעה את השער השני הייתה דווקא מגדל העמק, בדקה ה-68.  שחר סימן טוב מסר כדור מצויין למאור ג'נח, וזה שיגר בעיטה חזקה שחתמה את התוצאה, 2:0. 

למ.ס כרמיאל-צפת נותר כעת לראות האם תזכה שוב בתואר הקבוצה ההוגנת של העונה, שישלח אותה להשתתף בטורניר מיוחד של אופ"א לקבוצות מליגות חובבניות. לנו הקהל הכרמיאלי, נותר לעמוד ולמחוא כפיים לקבוצה, שעשתה את הבלתי יאומן בהתחשב במגבלות התקציב ונתנה לנו עונה מדהימה, כמו סינדרלה אמיתית.

שתפו

כתבה מעניינת:

יוסי עומר גליקו אבן ובן מגרשים מוארים. צילום: עידן שוחט 2019-05

בן 52 – מרגיש כמו 25… יוסי גליקו משתף פעולה עם בנו בכדורגל

מערכת זהר הצפון תכירו את יוסי ועומר גליקו, אב ובנו, שמשתפים פעולה במסגרת תוכנית מגרשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable