בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / הטרגדיה של משפחת סגינר: שנה אחרי מות האם, נהרג דרור בתאונה

הטרגדיה של משפחת סגינר: שנה אחרי מות האם, נהרג דרור בתאונה

שתפו

התאונה התרחשה בקליפורניה, שם טיילו דרור סגינר ז"ל, אחותו תום וחברת ילדות. תום שנהגה ברכב נפצעה באורח בינוני. המשפחה טסה מיד לארה"ב עם היוודע הבשורה הקשה

מאת גיל דובריש

טרגדיה במשפחת סגינר, מהמשפחות הראשונות של כרמיאל. דרור סגינר (21), נכדה של יונה, מי שהקימה וניהלה את מחלקת הרווחה של כרמיאל ובנו של יובל, שהיה הילד הראשון של כרמיאל, נהרג ביום שבת בתאונת דרכים קטלנית בארצות הברית. אחותו תום שנהגה ברכב, נפצעה בינוני עד קשה. נועם חורב, חברת ילדות של תום, נהרגה גם היא בתאונה. המשפחה התגוררה במשך שנים רבות בכרמיאל, אך בשנות התשעים עברה ליישוב אבטליון, דרומית לכרמיאל.

תאונת הדרכים שבה נהרגו סגינר וחורב התרחשה דרומית לעיר אורוויל בקליפורניה, ארצות הברית, במהלך טיול שערכו השלושה, כולם תושבי אבטליון. ביום שבת נהגה תום לכיוון דרום ברכב מדגם סובארו פורסטר. בידיעה שפורסמה באתר חדשות מקומי ChicoER, לפי גירסת המשטרה בקליפורניה, על סמך עדי ראייה ומבחינת סימני הצמיגים על הכביש, עולה שמכונית הסובארו נסעה במהירות המותרת ומסיבה שאינה ברורה, אך בשלב מסויים איבדה תום את השליטה על ההגה, סטתה ימינה ושמאלה, חצתה לנתיב הנגדי והתנגשה ברכב מסוג דודג' שהיה עמוס בציוד אלקטרוני. סגינר וחורב שישבו בצד הימני של הרכב נפצעו פצעים אנושים ונפטרו בהמשך מפצעיהם. תום, פונתה במסוק למרכז הרפואי אנלור במרכז העיר צ'יקו. היא נפצעה באורח בינוני, ומצבה השתפר ביומיים האחרונים. השבוע הירבו לבקר אותה חברי הקהילה הישראלית במקום ובהם תושבי כרמיאל לשעבר המכירים את המשפחה.

הדיווח על התאונה הקטלנית באתר חדשות מקומי בקליפורניה
הדיווח על התאונה הקטלנית באתר חדשות מקומי

עם היוודע דבר התאונה הקשה, הורתה ראש האגף הקונסולרי במשרד החוץ, סטלה ראפ לקונסול הישראלי בסן־פרנסיסקו גבי דותן לצאת מיד לבית־החולים כדי להשיג עוד מידע. הקונסול פגש את תום הפצועה ובישר לה על מותם של אחיה ושל חברתה. לאחר מכן הגיע אל חדר המתים לפנות בוקר, כדי לזהות את גופותיהם של ההרוגים. לאחר שמשפחת סניגר קיבלה את הבשורה המרה, המריאו נציגי המשפחה לארצות הברית על מנת לארגן את סידורי הטסת גופתו של דרור ז"ל לארץ ולטפל בתום המאושפזת עדיין.

חברים קרובים של משפחת סגינר, סיפרו כי זו הפעם השניה שהמוות מכה במשפחה. לפני כשנה נפטרה אימם של דרור ותום, אסנת, אחרי מחלה קשה.

 

כתבה מעניינת:

גיא מרציאנו צילום פרטי

חבר המועצה גיא מרציאנו תוקף: העירייה אישרה תקציב אנטי חברתי

שתפולטענת חבר האופוזיציה ״ראש העיר וחברי ההנהלה יודעים להצטלם באריזת חבילות מזון, אבל ברגע האמת …


2 תגובות

  1. בתור בן למשפחת סגינר אני רק רוצה לכתוב שהכתבה לא מדויקת בכלל. ומלא פרטים סולפו כדי להישמע יותר טוב בכתבתה. תתביישו לכם

    • הכתבה מסתמכת על הפרסומים בתקשורת בארה"ב, אם חלו אי דיוקים כלשהם לטענתך, נשמח לדעת במה מדובר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.