בית / חדשות / חדשות כרמיאל / הייתם ברכבת לכרמיאל ביום שני בחצות? מתבקשים להיכנס לבידוד בית
תחנת רכבת כרמיאל 2018-05
תחנת הרכבת בכרמיאל. צילום ארכיון

הייתם ברכבת לכרמיאל ביום שני בחצות? מתבקשים להיכנס לבידוד בית

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

משרד הבריאות הודיע כי חולה קורונה שהגיע לארץ מבריטניה, נסע ביום שני בלילה ברכבת לתחנת כרמיאל. כול מי שהיה באותה רכבת מתבקש להיכנס לבידוד ביתי.

החולה הוא גבר בשנות השלושים לחייו, תושב מרכז הארץ. מבדיקת משרד הבריאות שמיספר את האיש כחולה 146, עולה כי הוא נסע ברכבת שיצאה ב- 21:35 מנתב"ג לתחנת קרית מוצקין, החליף רכבת לכיוון כרמיאל שיצאה ממוצקין ב-22:20, והגיע לתחנת כרמיאל בשעה 23:56. המגעים הקרובים של החולה אותרו ומתודרכים באופן פרטני.

על הנכנסים לבידוד ביתי לדווח על כך באתר משרד הבריאות, במוקד *5400 או במוקדי קופות החולים: כללית 2700*, מכבי 3555*, מאוחדת 3833*, לאומית 507*.

מידע רשמי ומאומת נמצא רק באתר משרד הבריאות, בטלגרם ״קורונה עדכונים משרד הבריאות״, בעמוד הפייסבוק משרד הבריאות ובישומון (אפליקציה) Coronapp

כתבה מעניינת:

מסיכה קורונה צילום אילוסטרציה Pixabay

עלייה במקרי הקורונה בכרמיאל: איפה ביקרו החולים החדשים?

שתפומספר החולים הפעילים מכרמיאל הגיע ל-31, קרוב מאוד לשיא החולים בגל הראשון. משרד הבריאות עידכן …


תגובה אחת

  1. ורדית שרון

    שלום ושבוע טוב,
    ראשית אני מבינה את בהלת בקורונה אך יש הגזמה מיותרת אנשים יכולים ללכת עם כפפות ועם מסיכה ובכל מקום ומקום שעשינו ז'ל אלכוהול לשטיפת ידיים תמיד. לא ניתן להכניס לבידוד מדינה שלמה כאשר יש ילדים קטנים ללא תעסוקה כאשר יש חולים הצרכים את הטיפולים שלהם הן הרפואיים והן הפרא רפואיים אמורים להגיע לבתי מרקחת לקחת תרופות כרוניות ומי ישלם לאותם אלו שנמצאים ונימצאו בבידוד את תשלומי המשכנתא תשלומים שוטפים מזון ובמיוחד שבא לטובתנו חג הפסח בעוד כמה שבועות… לא ניתן לעצור מדינה שלמה לעצור טיפולים לחולים למנוע מאנשים לכלכל את עצמם בכבוד כי לאחר בקורונה יהיה משבר כלכלי שאולי ישראל לא תוכל לעמוד בה מאחר ואחוסי העניים רק יעלה ,
    בברכה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.