בית / Uncategorized / הכוח המשחית
חדשות כרמיאל
צילום אילוסטרציה

הכוח המשחית

על שרה ואיבגי

בטור זה התייחסתי לשמועות על ההתנהגות של שרה נתניהו, אנשים רבים התלוננו על יחס משפיל, על התנהגות היסטרית. עכשיו הדברים קיבלו גם את החותמת של בהמ”ש. אני מצדיע לאומץ הלב של מני נפתלי, שיצא מול משרד ראש הממשלה וגם מול הפרקליטות. אני מצדיע לשופטת שלא עשתה חשבון.

איך זה קורה בבית של ראש הממשלה? איזה דוגמא הם נותנים למנהלים אחרים, גם הם צריכים להתעמר בעובדיהם? זו חרפה.

אין זה אלא תחושת הכוח, כוח כידוע משחית, כוח מוחלט, זו השחתה מוחלטת. כבר עשור ששרה מתגוררת במעון ראש הממשלה, עשור  שמכבסים לה, מבשלים לה, עושים לה קניות, מגישים לה אוכל. היא בטח חושבת שהיא בת אלים, שהשמש זורחת לה מהישבן. מה הפלא שהיא מתנהגת כך.

משה איבגי – על פי הפרסומים שנראים משכנעים למדי, השחקן הטריד לכאורה נשים. איבגי כבר 30 שנה הוא כוכב סרטים, כוכב תיאטרון. הוא עשה 70 סרטים, סדרות מצליחות בטלוויזיה ועוד עשרות הצגות מצליחות. זה נותן תחושת כוח אדירה. הוא יכול להחליט מי תהיה הפרטנרית שלו ומי לא. לכאורה, יש כאן התנהגות של מי שהשתן עלה לו לראש, זה יפגע בו וטוב שכך.

אני ממליץ לכל מי שהוא בעל שררה, להכניס מידי פעם סיכה בבלון, כדי להוציא את אוויר היוהרה וכדי להחזיר אנשים אל הקרקע.

על צביעות אירופה

בחלאב שבסוריה, עשרות אלפים נוטשים את בתיהם והולכים אל הלא נודע בגבול הטורקי. הם הולכים יד ביד, ילדים נשים וזקנים בקור הנורא ששורר בימים אלה באזור. המלחמה הזו גבתה את חייהם של חצי מיליון איש, כמה מיליונים של פליטים, הרס מוחלט של ערים שלמות והעולם שותק. במבצע צוק איתן, כאשר ישראל יצאה להגן על עצמה בעזה, נהרגו כאלפיים מתושבי עזה, כאלף מהם, אנשים חפים מפשע. אירופה רעשה וגעשה, בסופי שבוע נערכו הפגנות שנאה בכול בירות אירופה. למראה הזוועות בסוריה חשבתי שיהיה הפגנות, אבל כלום, נדה…. זו אותה צביעות אירופאית, צביעות מהולה באנטישמיות, שלא לגמרי נעלמה באירופה.

ומה עם ההנהגה של ערביי ישראל? הם מוצאים הודעות גינויים כדי לצאת ידי חובה. לא ראיתי הפגנות, לא ביקורת על אסד, כלום. הגעתי למסקנה שהשאלה אינה כמה הרוגים יש בצד השני, השאלה היא, מי הורג? אם זה ישראלים הורגים פלסטיני רחמנא ליצלן, אזי מקימים צעקה גדולה, אבל אם זה אחים סורים הורגים זה את זה, זה לא נחשב, זה לא נורא.

על רזי ברקאי

רזי ברקאי הוא שדרן גלי צה”ל, העיתונאי אולי הכי חשוב ומשפיע בתקשורת האלקטרונית. אני מעריץ גדול של רזי. עיתונאי מבריק, ישראלי בכל רמ”ח אבריו, קצין לשעבר בצה”ל, שאיבד את אחיו במלחמת ששת הימים. בשבוע שחלף הוא עשה השוואה בין חללי צה”ל שגופותיהם לא הוחזרו, לבין גופות מחבלים, השוואה לא מוצלחת, שעליה התנצל מיד בשידור. הימין התנפל עליו בשצף קצף עד שמפקד גלי צה”ל לקח לו שעת שידור אחת והעביר אותה לאראל סגל. זה מעשה מקומם… מה קרה לנו? קצת סבלנות, מדובר בשדרן מהמעלה הראשונה, שדרן שקולו מלווה אותנו עשרות שנים. מדובר בפטריוט אמיתי  ועיתונאי נקי, שנותן לשלל הדעות לבוא לידי ביטוי. אני פונה למפקד  גלי צה”ל, אל תתערבו בשיבוץ של התוכנית “המילה האחרונה”, זו פנינה שמדברת אל כלל תושבי המדינה.

שבת שלום

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable