בית / Uncategorized / הכושי עשה את שלו
חדשות כרמיאל
איילת זורר. צילום מתוך YouTube

הכושי עשה את שלו

איילת זורר בת גילי פחות או יותר. הרגשתי לפני כשבועיים את השיפוד הלוהט שהוכנס בגבה וסובב סיבוב מלא ללא כל הודעה מוקדמת או רמז דקיק מוקדם. ככה בהפתעה גמורה. כאילו הועלתה לגרדום בגחמה של רגע של מנהל זוטר. היא בת גילי, יפה ואצילית בעיניי. מוכשרת ומיוחדת. אישה עצמאית ונבונה. רשת גולברי לא! לא אצילית בעיניי ולא מוערכת בעליל. הסחי של רשתות הביגוד מעתה.

נמניתי על לקוחות הרשת, אהבתי עד לא מזמן את סחורתה ואת היחס שקיבלתי במהלך רכישותיי. לא מסוגלת להיכנס יותר לחנויות הרשת. משהו התקלקל, משהו נרמס. לא מצליחה לרכוש כבוד לרשת שזו הדרך שלה ליישם החלטותיה הפזיזות והאימפולסיביות, מונעות מנורמות חברה.

שיהיה ברור, מקובלת מאד ההחלטה להחליף דוגמנית מבוגרת יחסית (46) בדוגמנית עסיסית וצעירה יותר (25) בשנות ה-20 לחייה, אבל לא בדרך שהדבר נעשה עם איילת זורר ולא במקרה של רשת גולברי.

בגדי הרשת מיועדים לנשים מבוגרות יותר שחצו את גיל ה-35 לערך, שגופן אינו בהכרח חטוב ושמור ועבר אי אילו מהמורות כאילו ואחרות במהלך שנותיו. אסתי גינזבורג, כבודה במקומה שמור, אינה המודל המתאים לדעתי לייצג רשת זו. דווקא איילת ביצעה משימתה נאמנה הודות לבשלותה ולגילה ודווקא לכאורה בשל גיל זה פוטרה בבוטות ואולצה לפנות מקומה לפרגית הצעירה לבית גינזבורג.

כולי תקווה שתביעתה של זורר בגין אי הודעה מוקדמת ואי עמידה בחוזה שנחתם עימה תצלח.

הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת, לא יעבוד במחוזות זורר ובצדק!

ואני בינתיים עושה רושם אמצא לי גם חלופות אחרות לרשת האהובה עלי לשעבר ויש רבות כאילו, אצילות יותר וראויות. בדיוק בדרך שהרשת בחרה לעשות לאיילת זורר. הנה יש לי מודל חיקוי, מכל מלמדיי השכלתי….

שתפו

כתבה מעניינת:

חיית מחמד ובעלים תחרות 2019-02

שתי טיפות מחמד

התחרות ״שתי טיפות מחמד״ יוצאת לדרך. מי הכי דומה לחיית המחמד שלו? תחרות הפרסים הגדולה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable