בית / מאצ׳ו / על הכביש / הכינו רכבכם לפסח
סדק בגנט מגנזיום 2019 מדור רכבים מאיר אסולין

הכינו רכבכם לפסח

מאיר אסולין 2017מאיר‭ ‬אסולין, ‬מאסטר‭ ‬בינלאומי‭ ‬במכונאות‭ ‬רכב‭ – ‬מרכז‭ ‬שירות‭ ‬גשר‭ ‬כרמיאל

שאלות, תגובות והערות – מייל: 485meir@gmail.com

 

 

האביב הגיע והקיץ מתקרב. רגע לפני שאתם יוצאים לטיולים בחול המועד פסח, זה הזמן המתאים לבדוק האם הרכב שלכם מוכן! קבלו כמה טיפים ועצות שיעזרו לכם להכין את המכונית בצורה הטובה ביותר.

1. בידקו צמיגים. שימו לב במיוחד לעובי חריצים, סימני נזק, בליטות בדופן הצמיג כתוצאה מכניסה לבורות בכבישים, יובש של הצמיג וכמובן לחץ אויר תקין.

2. בידקו שפריצרים ווישרים. למרות שאנחנו מתקרבים לקיץ, עדיין חשוב מאוד שהמגבים יעבדו היטב, כדי שנוכל לנקות אבק וחול מהשמשה הקדמית)

3. הטעינו את המצבר. בדיקת מצבר וטעינה חשובים מאוד בתקופה הזו של השנה. כשמתחיל הקיץ נוצר עומס רב על המצבר. מומלץ גם לבדוק קורוזיה בקטבי מצבר ולבצע חיזוק קטבים.

4. בידקו חופשים של זרועות הגה, משולשים, תפוחים וחופש מיסבים.

5. נקו את מסנן האוויר של המזגן. כאשר הוא סתום המסנן גורם להפחת של עוצמת הקירור בפנים הרכב והמדחס נאלץ להתאמץ ולעבוד קשה יותר, המשמעות: בזבוז מיותר של דלק.

6. אל תרדו מרבע מיכל. זה טיפ חשוב במיוחד! לא לרדת פחות מרבע מיכל מכיוון שהדלק משמש לקירור של משאבת הדלק. בימים חמים, במידה ונוסעים למרחקים מבלי לתדלק, אנחנו עלולים לגלות שהקירור של המשאבה לא יעיל, המשאבה עלולה להיתפס והרכב יכול להיכבות בזמן נסיעה ואפילו לא יניע.

7. בידקו את מערכת הקירור. יש לבדוק סימני נזילה שלא חסר נוזל קירור, משאבת מים וכן לבדוק שהרשת של רדיאטור המים לא סתומה מאבק. אם כן, ניתן לנקות עם צינור מים בלחץ נמוך על מנת לא לעקם את הרשת.

הטיפים האלה יחסכו לכם הרבה תקלות בחודשי הקיץ!

נסיעה טובה!

מאיר, מרכז שרות גשר כרמיאל

שתפו

כתבה מעניינת:

תחבורה שיתופית, אם נרצה אין זו אגדה

  עופר סגל סמנכ"ל מכירות  ופיתוח עסקי   AWACS – משווקת מערכות למניעת תאונות אבא לשני בנים, …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable