הפגנת מחאה אלימות נגד נשים צילום רביד פרי
צילום: רביד פרי

הכרמיאלים יצאו להפגין: די לאלימות כלפי נשים

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

בעקבות האירוע המזעזע שבו הוכתה שירה, כרמיאלית לשעבר ותושבת מצפה רמון בהווה, בידי בעלה בערב ראש השנה יצאו הכרמיאלים להפגין ולמחות נגד האלימות כלפי נשים.

כ-200 תושבי ותושבות  העיר יצאו אמש (שלישי) להפגנת המחאה ברחבת קניון לב כרמיאל. המפגינים הניפו שלטים בגנות האלימות: "לא שותקות על ניסיון הרצח", "לא תישארי לבד – אנחנו פה לתת לך יד", "כרמיאל לא שותקת – די לאלימות נגד נשים" ועוד.

בין המשתתפים היו ראש העיר משה קונינסקי ורעייתו עו"ד סוזי קונינסקי, מ"מ ראש העיר טניה מזרסקי, סגן ראש העיר גיורא צ'שקין, יו"ר ההסתדרות בכרמיאל יואב קליין . וחברי מועצת העיר מסיעתו – עו"ד חיים שוקרני שמייצג את המשפחה, עו"ד אליסה דריקר-מן.

ראש העיר משה קונינסקי, הדגיש בפני המשתתפים: "על בתי המשפט לנקוט בחומרה ובענישה מקסימלית נגד בני זוג אלימים. פניתי לבני משפחת איזקוב שאחותם נמצאת בבית חולים לאחר שהותקפה עפ"י החשד ע"י בעלה – מקרה האלימות הקשה שאותו אני מגדיר פשע של טרור וכי אנו נמשיך לתמוך ולסייע ככל שניתן למשפחה. הגיע הזמן שבתי המשפט והמשטרה יפסיקו להיות סלחנים! די לאלימות נגד נשים".

הפגנה נגד אלימות כלפי נשים צילום רביד פרי
צילום: רביד פרי
צילום רביד פרי

כתבה מעניינת:

קבר רבי ישמעאל כהן גדול בסג׳ור. צילום אריאל פלמון (ויקיפדיה)

הילולת רבי ישמעאל כהן גדול: המשטרה תחסום הכניסה לאתר הקבר

שתפוההילולה הגדולה שבה משתתפים מדי שנה כרמיאלים רבים, לא תתקיים הפעם באתר הקבר – בהנחיית …


תגובה אחת

  1. עטליה מגד

    אלימות נגד נשיםנזה טרור. הגבר האלים הוא מחבל, האישה היא נפגעת פעולת איבה ופשע דנאה. כך צריך להעניש את הגבר וכך גם לפצות את הקורבן ומשפחתו. הצד החזק מהלך אימים על הצד החלש כדי לשבור את התנגדותו. טרור כזה מופעל במשפחה גם ע"י הורים כלפי ילדיהם, ילדים כלפי הוריהם הקשישים, במרחב הציבורי……ויש גם טרור שלטוני. טרור הוא טרור הוא טרור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.