הלו, זה עירייה?

שתפו

תקלה טכנית גרמה להשבתתה של המרכזייה בעיריית כרמיאל למשך מספר שעות

 

תקלה טכנית גרמה לקריסת המרכזייה הטלפונית של עיריית כרמיאל ולשבתת הפעילות שלה במשך מספר שעות. תושבים שניסו להתקשר אל עיריית כרמיאל במהלך יום ראשון בבוקר ובצהריים, נתקלו בצליל חיוג מתמשך מבלי לקבל מענה. מדובר במספר הראשי של עיריית כרמיאל, 04-9085555.

אזרחים סיפרו למערכת עיתון זהר הצפון והפורטל זהר.נט כי ניסו ליצור קשר מספר פעמים, אך ללא הצלחה. דורית מכרמיאל סיפרה: “החל מהשעה 9 ומשהו בבוקר ניסיתי לבצע מספר שיחות למרכזייה, כי הייתי זקוקה לקבל פרטים במחלקת החינוך, אבל נשארתי על הקו שעה ארוכה, מבלי שאף אחד יענה לי. עד הצהריים ביצעתי לפחות 3-4 נסיונות אבל נתקלתי שוב ושוב באותה תופעה. בהתחלה חשבתי שלא מאיישים את המרכזייה שם, אבל אחרי כן הבנתי שהמרכזייה פשוט קרסה”.

גם מרדכי שדיווח לנו על העניין, סיפר כי כל השיחות שביצע למרכזייה הראשית בעירייה, נותרו ללא מענה. “ניסיתי לפחות 10 פעמים אני לא מגזים, בכל פעם הטלפון המשיך לצלצל ולצלצל בלי תשובה. זה מוזר כי במוקד העירוני 106 שיושב באותו מתחם דווקא המשיכו לענות כרגיל”.

דוברת עיריית כרמיאל לביאה שלו-פישר ציינה כי “אכן היתה תקלה טכנית במרכזיה של העירייה והיא טופלה ועובדת כרגיל. חשוב לציין כי באפליקציה של כרמיאל לטלפונים החכמים ניתן להגיע ישירות למחלקות השונות”.

כתבה מעניינת:

תמונת ארכיון. אין קשר לכתבה. צילום תיעוד מבצעי כבאות והצלה לישראל

דליקה פרצה בדירת מגורים: אדם חולץ מהבית

שתפומערכת פורטל זהר.נט אדם ניצל בנס כשחולץ על-ידי כוחות שיטור וכיבוי מדליקה שפרצה בדירה בה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.