צילום מסך מתוך הפייסבוק

הליגה העירונית בכדורסל: הכי צמוד שיש

שתפו

הכל מוכן למשחקי הפיינל פור שיתקיימו הערב (יום א׳, 19:30 באולם הספורט הורוביץ)

מערכת זהר הצפון

בשבוע החולף התקיימו במסגרת הליגה העירונית בכדורסל ע״ש משה קמחי, 2 מחזורים ברצף שסיימו למעשה את העונה הסדירה, כהכנה לפיינל פור שייערך הערב (א׳) באולם הספורט הורוביץ.
ביום ראשון התקיימו משחקי מחזור 6. במשחק הראשון ניצחה די בקלות פאב כרמיאל את אקטיב ג'וניור 61-30 ובכך התקרבה צעד נוסף ל-4 הגדולות. במשחק השני נפגשה קבוצת הלוחמים עם נדב כרמיאל שזה היה הסיכוי האחרון שלה להיכנס ל-4 הגדולות. נדב עם ראובן מושינסקי בפעם הראשונה העונה, פתחה טוב את המשחק ושלטה בו עם מטווח שלשות של יואב הרשקוביץ. את החצי השני נדב פתחה בהיסוס והלוחמים השתלטו על המשחק. במצב שיוויון 46-46, כשנותרו 13 שניות לסיום עמית קמרי דייק ב-2 מ-2 מהעונשין, מנגד יואב הרשקוביץ החטיא 2 עונשין ברצף הביאו להתקפה אחרונה של נדב כשנשארו 3 שניות בפיגור 3 הפרש. החטאה של גיא מרציאנו ל-3 נקודות והפסד של נדב סגרו את הסיפור עבורה.
במשחק השלישי נפגשו המכללה נגד הערבה. פתיחה טובה של הערבה העניקה לה יתרון של 10 נקודות במחצית. התעוררות של המכללה ולחץ על כל המגרש הכריעו את המשחק לטובתה ובסיום 50-46 .
ביום חמישי התקיים המחזור הסדיר האחרון שבו נקבעו העולות ל-4 הגדולות.
מפגש ראשון קל של הלוחמים מול אקטיב ג'וניור הסתיים בניצחון 83-45 ללוחמים.
מפגש שני: פאב כרמיאל מול הערבה. פתיחה טובה של פאב כרמיאל וטירוף של אלון כהן שטיווח מכל מקום העלו אותה ל-10-2 כבר בתחילת המשחק. התאוששות מפתיעה של הערבה הביאה ל-10 הפרש במהלך החצי הראשון. ברבע האחרון עייפות של הערבה שהגיעה בהרכב חסר מאוד הכריעה את התוצאה, 49-38 לפאב כרמיאל.
במשחק האחרון בעונה הסדירה נפגשו כתר שהייתה חייבת ניצחון מול המכללה שנמצאה במומנטום חיובי. המכללה הובילה אבל דקות טובות ברבע האחרון של המשחק וכתר הצליחה לצמצם את היתרון ל-5 נקודות. הגנה יעילה של המכללה הביאה בסופו של דבר לניצחון גדול 47-43 לטובתה
4 העולות לפיינל פור : הלוחמים, המכללה, פאב כרמיאל והערבה, לכולן 10 נקודות! צמוד כל-כך לא היה מזמן.

הערב (יום א׳) יתקיימו 2 חצאי הגמר החל מהשעה 19:30 באולם הספורט הורוביץ. הכניסה חופשית והציבור הרחב מוזמן!
סדר המשחקים: הלוחמים – הערבה – 19:30, פאב כרמיאל – המכללה – 20:45

כתבה מעניינת:

גאווה מקומית: מתעמלים מכרמיאל זומנו לסגל נבחרת ישראל הצעירה

שתפומערכת פורטל זהר.נט כרמיאל על המפה! שבעה ספורטאים המופלאים של האקדמיה למצויינות בהתעמלות – גילגולים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.