הליגה העירונית בכדורסל: המתח מתקרב לשיאו

שתפו

ביום חמישי האחרון, התקיים מחזור מספר 4 בליגה העירונית בכדורסל, שהיה גם המחזור המותח ביותר. שלושת המשחקים במחזור היו צמודים, אחד מהם הסתיים רק אחרי 2 הארכות.

במשחק הראשון נפגשו הלוחמים מול כתר. המשחק היה צמוד לכל אורכו כאשר כתר התקשתה לעצור את עמית קמרי ואורן כהן. מהלכים נכונים של הלוחמים הביאו לניצחון 48-42 .

במשחק השני שיחקו נדב כרמיאל מול הערבה, הקבוצה הלוהטת של הליגה. נדב הגיעה למשחק בהרכב חסר מאוד ומתחילתו שלטה הערבה באופן מוחלט כאשר היא מובילה בהפרש דו ספרתי. מעבר של נדב לשמירה אזורית 2-1-2 הובילה לשינוי במשחק ולשיויון 46-46. שלשה גדולה של רון וינר עם יד על הפרצוף של יואב הרשקוביץ, העלתה את הערבה ליתרון שלוש נקודות. ניסיון אחרון של נדב וזריקה חופשית של שחקן של נדב ל-3, הביאה לניצחון 51-46 של הערבה הבלתי מנוצחת.

במשחק האחרון של הערב נפגשו שתי הקבוצות הצעירות של הליגה, פאב כרמיאל מול המכללה. משחק נדנדה של הפרש מינימלי לא נותן לאף אחת מהקבוצות לברוח. במצב של שיוויון, 1.2 שניות לסיום, עמד על הקו מיכאל אוזונוב מהפאב אך החטיא את 2 הזריקות. הולכים להארכה – ואחריה עוד אחת. בהארכה השניה, המכללה שיחקה באחריות. במצב של שניה לסיום, 3 נקודות הפרש למכללה, יוני מהפאב החטיא שתי זריקות על העונשין, החטיא את 2 הזריקות וכך נגמר המשחק. 51-48 למכללה.

אין ספק שקיבלנו מחזור לוהט והמשחקים צפויים להיות מרתקים עוד יותר בקרבות על המיקומים הסופיים וההעפלה לפיינל פור.

כתבה מעניינת:

גרגורי ניטישנסקי באליפות ישראל ביחד עם בנו מריאן ואיתן וידר. צילום: פרטי

אלוף בן 70

שתפוגרגורי ניטישנסקי הכרמיאלי הוא אלוף ישראל לסניורים בטניס שולחן. ״אני תמיד רוצה לנצח, בכל גיל״ …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.