בית / כרמיאל / חדשות כרמיאל / הלילה: אישה נפגעה אנושות בשריפה שפרצה בביתה
צילום ארכיון: דוברות כב"ה מחוז צפון

הלילה: אישה נפגעה אנושות בשריפה שפרצה בביתה

שתפו

כוחות גדולים של כיבוי, מד״א, איחוד הצלה, משטרה ושיטור עירוני חילצו את כל השכנים בבניין מחשש להתפשטות האש. הפצועה פונתה לביה״ח עם כוויות קשות

מאת גיל דובריש

אשה בשנות השבעים לחייה נפצעה הלילה באורח אנוש בדליקה שפרצה בדירתה.

בשעה 1 בלילה שבין מוצאי שבת ליום ראשון, התקבלה קריאה על שריפה שפרצה בתוך דירת מגורים ברחוב צה״ל 19. כוחות גדולים של כיבוי, איחוד הצלה, מד״א, משטרה ושיטור עירוני הוזעקו למקום. התברר כי השריפה פרצה בקומה שנמצאת מתחת לפני הרחוב, בבניין בן 7 קומות. הצוותים חילצו את מרבית השכנים מהדירות בבניין, אבל חלק מהדיירים, קשישים שמצבם הרפואי מגביל את ניידותם, נאלצו להישאר בבתים תחת השגחה צמודה של אנשי הכיבוי. חדר המדרגות היה אפוף עשן והיה חשש כי האש תתפשט לדירות נוספות. במקביל פתחו לוחמי האש בפעולות כיבוי מאומצות. הדירה נשרפה כליל.

אישה בשנות השבעים לחייה המתגוררת בדירה עם מספר כלבים, הצליחה להתפנות בכוחות עצמה מהדירה כשהיא סובלת מכוויות קשות בפלג גופה העליון ושם איבדה ארת ההכרה. צוותי הרפואה מצאו אותה בפתח הבית כשהיא במצב אנוש, היא פונתה לבית החולים נהריה כשהיא מונשמת ומורדמת. סכנה נשקפת לחייה. אחד הכלבים שלה נמצא גם הוא במקום כשהוא פצוע קשה ולמקום הוזעק וטרינר מטעם עיריית כרמיאל כדי לטפל בו.

לאחר‭ ‬חקירה‭ ‬מורכבת‭ ‬נקבע‭ ‬כי‭ ‬הגורם‭ ‬לפרוץ‭ ‬השריפה‭ ‬הוא‭ ‬פיצוץ‭ ‬נפחי‭ ‬שנגרם‭ ‬מדליפת‭ ‬גז‭ ‬ביתי‭ ‬בדירה‭.‬

כתבה מעניינת:

שריפה ברחוב צהל כרמיאל

שריפה בבניין בכרמיאל: דיירים נפגעו משאיפת עשן

שתפומערכת פורטל זהר.נט צפו בווידאו: כוחות גדולים הוזעקו בעקבות השריפה בבניין המגורים: ארבעה בני אדם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.