יואב קליין חברי הסתדרות יוקר המחיה צילום ההסתדרות
צילום: הסתדרות מרחב כרמיאל

המאבק ביוקר המחיה: נציגי ההסתדרות בכרמיאל יצאו למרכזי הקניות

שתפו

בעקבות הכרזתו של יו״ר ההסתדרות נגד חברות היבוא הגדולות, יצאו עובדי וחברי הסתדרות במרחב כרמיאל לחלק דפי הסברה לכרמיאלים

מערכת פורטל זהר.נט

המלחמה ביוקר המחיה ובחברות היבוא הגדולות במשק תופס תאוצה. השבוע יצאו עובדי וחברי הסתדרות מרחב כרמיאל לחלק דפי הסברה במרכזי הקניות בעיר ובסביבותיה כנגד היבואניות המתעקשות על העלאת מחירי מוצריהן ברשתות השיווק.

כידוע, הכריז יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד בשבוע שעבר על מאבק בהתייקרות החדה במחירי המוצרים והטיל את האחריות היבואניות: "נגמרה החגיגה. כל חברה שתתחזר על אזרחי ישראל, תצטרך להתמודד עם ההשלכות", הצהיר.

בין החברות שנמצאות על ״הכוונת״ אפשר למנות את בין החברות ניתן למצוא את חברת דיפלומט יבואנית מותגים כגון: ג'ילט, אוריאו, טייד, ג'ייקובס ועוד; חברת שסטוביץ יבואנית קולגייט, פלמוליב, ספיד סטיק, ברילה, קרפרי ועוד; חברת קימברלי-קלארק יבואנית ויצרנית האגיס, ליל, קוטקס, ניקול ועוד; חברת ליימן שליסל יבואנית מנטוס, נייטשר ואלי, לואקר, טופיפי ועוד.

יו"ר הסתדרות מרחב כרמיאל, יואב קליין אמר השבוע ואומר כי: "הגיע הזמן להפסיק להיות פראיירים ולהתחיל לקנות חכם תוך עידוד תעשייה ׳כחול לבן׳. רק אם כולנו ביחד, נקנה חכם ונחרים את החברות שמעלות מחירים ללא שום הצדקה, נוכל להקל, ולו במעט, על יוקר המחייה שממנו כל ישראל סובלים, הכוח בידינו האזרחים. להפסיק להיות פראיירים ולקנות חכם״.

תקראו גם על זה בפורטל זהר.נט:

הסתדרות יוקר המחיה צילום הסתדרות
צילום: הסתדרות מרחב כרמיאל

כתבה מעניינת:

תוכנית מחיר למשתכן גבעת רם

ימים אחרונים להגרלת מחיר למשתכן בכרמיאל: מעל 5400 נרשמו

שתפוביום שלישי תינעל הגרלתן של 44 דירות בגבעת רם המיועדות לחסרי דיור ומשפרי דיור. 36 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.