אלון אזולאי
אלון אזולאי. צילום: מדיה אלון אזולאי

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי בסלון ביתכם: ״אגיע לכל משפחה בכרמיאל, מתחייב לדבר בגובה העיניים״

שתפו

אלון אזולאי המתמודד לראשות העיר כרמיאל יתחיל השבוע במסע חוגי בית לקראת הבחירות המקומיות שיתקיימו בעוד פחות מ-4 חודשים; לתיאום חוג בית אצלכם בבית – שלחו הודעה סמס למספר 050-991-1422

מוגש מטעם רשימת ״כרמיאל חדשה״

יוצא לדרך: המועמד המוביל לראשות העיר כרמיאל, אלון אזולאי, יחל השבוע במסע חוגי בית אינטנסיבי במסגרתו הוא מתחייב להגיע לכל בית ומשפחה בכרמיאל. במסגרת חוגי הבית שיתקיימו ברחבי העיר בחצרות ובסלונים השונים, יציג אלון אזולאי את חזונו ותכניותיו במגוון תחומי החיים עבור העיר כרמיאל ותושביה, לכשיבחר לראשות העיר בעוד כארבעה חודשים.

כבר כעת ניתן לספר כי חזונו של אלון אזולאי עבור העיר כרמיאל מורכב משתי תכניות עיקריות ורחבות היקף. התוכנית הראשונה היא ״תוכנית ה-100 לחיזוק העיר כרמיאל״ והיא המצע של אזולאי, אשר כולל 100 התחייבויות אישיות מול תושבי העיר, לביצוע בקדנציה הקרובה. בימים אלו נחשפת ״תוכנית ה-100״ בעמוד הפייסבוק של אלון אזולאי וכן ניתן להיכנס לאתר בכתובת www.Alonazulay.co.il שם כבר מוצגים כל עשרת הפרקים של התוכנית להתרשמות התושבים.

במקביל, יציג אלון אזולאי בחוגי הבית וכן מיד עם סיום חשיפת ״תוכנית ה-100״, תוכנית נוספת בשם – ״תוכנית אלון״. תוכנית זו צפויה להיות מוגשת לממשלת ישראל מתוך מטרה שהאחרונה תאמצה ותעניק תיעדוף בהשקעת משאבים עבור העיר כרמיאל. תפקידה של כרמיאל עם הקמתה היה מאז ומעולם לייהד את הגליל. עם השנים, מדינת ישראל זנחה את הצפון ובפרט את כרמיאל ולא השקיעה משאבים מספיקים על מנת למנוע נטישת תושבים וביתר שאת בחמש השנים האחרונות. כעת אלון אזולאי מתכוון להיאבק עבור תושבי כרמיאל על השקעת המשאבים במגוון התחומים, על מנת לצמצם את הפערים בין הפריפריה למרכז ולהחזיר מחדש לתושבי כרמיאל את התקווה להמשיך ולהישאר בעיר, וותיקים וצעירים כאחד.

על רקע פרסום שתי התוכניות הצפויות מבקש אלון אזולאי מהתושבים: ״בסוף השנה, על כולנו לבחור נכון בהתאם לתוצאות. חצי עשור של קיפאון הביאו את העיר לשפל של כל הזמנים. בניגוד לכך, אני מתכוון לבצע. פחות דיבורים ויותר מעשים. נחזיר את התקווה לתושבי כרמיאל, נפתח את הכלכלה המקומית ונייצר מנופי צמיחה לאזור כולו. אצעיד את העיר כרמיאל לעידן חדש, כל זאת בשמירה על שיח בגובה העיניים עם התושבים. ראש העיר הוא משרת ציבור, ורק האינטרס הציבורי הוא החשוב ביותר״.

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *