תצוגת אופנה ירון מינקובסקי
תצוגת אופנה ירון מינקובסקי

המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת”א והישגי כרמיאל במירוץ כרמיאל

שתפו

למעלה מ-120 שחקנים ושחקניות של מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל יחד עם המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת”א, השתתפו יחדיו במרוץ כרמיאל

לאחרונה נערך מרוץ כרמיאל ה3 בהשתתפות רצים ורוכבי אופניים רבים. בין הרצים התבלטה במיוחד קבוצה גדולה מאד של רצים צעירים בחולצות צהובות, אשר המשותף לכולם הוא שללא יוצא מן הכלל כולם הינם שחקנים ושחקניות של מחלקת הכדורסל הישגי כרמיאל, אשר בשורותיה משחקים שחקנים ושחקניות החל מכיתה ח’ ועד כיתה י”ב, ושל המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת”א, אשר הינו בית ספר לכדורסל לילדים, החל מגיל הגן ועד כיתה ח’ אז הם עוברים להישגי.

השחקנים יחד עם כל צוות המאמנים התכנסו כבר בשעת בוקר מוקדמת ביום שבת יחד עם בגדי האימון והמשחק הצהובים חמושים גם בכובעים והחלו להתארגן במשותף לקראת הריצה.
למרות הרצון והיכולת של מרבית הספורטאים הצעירים להשתתף במקצים הארוכים ל-5 ק”מ ואף ל-10 ק”מ הוחלט לבסוף במשותף עם הילדים כי כיוון שישנם גם ילדים צעירים רבים ישתתפו כולם יחדיו במרוץ העממי ויתחילו ויסיימו כולם ביחד.

ב-8:30 הוזנקו כולם יחדיו ילדים מכיתה א’ יחד עם שחקני הישגי הבוגרים וגם כל חברי הצוות המקצועי המורחב של המכללה לכדורסל והישגי כרמיאל וכך יכולנו לחזות במנהל המקצועי מיקי בר און והמאמן הראשי של הבנות יואב הלר רצים במשותף עם המאמנים נתן בקמיב, בן שוורץ, דניאל טרכטמן ושקד גל וכולם ללא יוצא מן הכלל סיימו את המרוץ בזמן מצוין. בסיום התפנו כולם לקבל מדליות מהמארגנים וכמובן התכנסו יחדיו לשים ידיים.

בהישגי כרמיאל ובמכללה לכדורסל ביקשו לשבח את המארגנים על הארגון המצוין וציינו כי בכוונתם להשתתף באופן מסורתי במרוץ גם בשנים הבאות.

מנהל המכללה לכדורסל כרמיאל ומנהל מחלקת הכדורסל של הישגי כרמיאל גיא כהן: “הייתה חוויה אדירה! שחקני ושחקניות הישגי כרמיאל וילדי המכללה לכדורסל הוכיחו המון בגרות והגיעו במספרים גדולים מוקדם בבוקר ביום שבת להשתתף במרוץ ונהנו מחוויה מגבשת יוצאת דופן ומהנה”. גיא ביקש לשבח שוב את המארגנים על האירוע היפה.

בנושא אחר, במכללה לכדורסל כרמיאל ביקשו להדגיש השבוע הדגישו כי “המכללה לכדורסל כרמיאל של עמותת פרחי כרמיאל הינה הגוף הבלעדי אשר מייצג את מועדון הכדורסל מכבי אלקטרה ת”א ולדבריהם שיתוף הפעולה אף יתחזק ולילדי המכללה הצעירים אף צפויות הפתעות חדשות בנושא”.
כזכור במסגרת החסות שמעניקה מכבי ת”א למכללה לכדורסל נוסעים כל ילדי המכללה וההורים בהסעות מאורגנות  למספר משחקים של מכבי ת”א בהיכל נוקיה המפואר ונכנסים בחינם. בנוסף מקבלים רק ילדי המכללה ללא תוספת תשלום, את התלבושת הרשמית והאיכותית של מכבי ת”א הכוללת חולצה דו צדדית, מכנס דו צדדי, כדור אישי ותיק מרשים לכדורסל ובית ספר.

במסגרת שיתוף הפעולה ניתנת גם האפשרות לילדי המכללה מכרמיאל להירשם למחנות הכדורסל ולשאר מפעלי הקיץ והאירועים שמארגנת מחלקת הנוער של מכבי ת”א.

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *