המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת”א מציגה: “ללמוד ולשחק כדורסל בבית הספר המוביל מס’ 1”

שתפו

המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת”א של עמותת פרחי כרמיאל היא הצלחה גדולה.

המכללה לכדורסל אשר הינה בית הספר לכדורסל מהגדולים והטובים בצפון, מיועדת לילדים החל מהגן (אשר מתאמנים בקבוצה נפרדת לבני גילם עם תוכנית אימון ייחודית) ועד סיום כיתה ח’.

תוכנית הפעילות במכללה לכדורסל כוללת אימונים דו שבועיים יחד עם משחקים רבים במסגרת ליגות המכללה המרתקות. התוכנית המקצועית בנויה במתכונת מיוחדת הנסמכת על קצב ההתקדמות האישי של כל ילד ולכן היא מאפשרת השתלבות מהירה וטובה של ילדים בנים ובנות מכל הגילאים ומכל הרמות לקבוצות הגיל השונות.

במכללה בחסות מכבי ת”א יש בנוסף לאימונים השוטפים תוכנית פעילות מרשימה הכוללת: משחקים רבים במהלך השנה במסגרת 2 ליגות תחרותיות מיוחדות לכיתות ה’-ו’, משחקי הכנה לכדורסל לכיתות א’-ד’ במסגרת “פרויקט כדורסל צעיר”, טורנירים , תחרויות ומשחקי חוץ לכל קבוצות הגיל השונות במכללה, מחנות כדורסל מקצועיים בחופשות!

כמו כן בוגרי המכללה לכדורסל נוסעים למחנות אימונים בחו”ל, אימונים אישיים ומקדמים לשחקנים מצטיינים, הגרלות וחידוני כדורסל נושאי פרסים, כל ילד וילדה יקבלו כרטיס הנחה לכל המשפחה לחנות הספורט גי’נספורט חנות הספורט המובילה בעיר, דפי קשר להורים, ערבי גיבוש, אירועים ומסיבות לטרום ליגה, תעודות, מדליות, גביעים ועוד הפתעות רבות במהלך השנה.

ילדי המכללה בלבד מקבלים ללא תוספת תשלום את ערכת הציוד הרשמית והמשודרגת של מכבי ת”א הכוללת: חולצה דו צדדית איכותית של מכבי ת”א בצבע כחול/צהוב! מכנס כדורסל איכותי של מכבי ת”א בצבע כחול/צהוב, תיק כדורסל/בית ספר מפואר בשווי מאות שקלים, כדורסל רשמי של מכבי ת”א, זוג מגבוני זיעה, ובנוסף… כל נרשם קיבל הפתעה!

כידוע מועדון הפאר של מכבי תל אביב פרש את חסותו הרשמית על המכללה לכדורסל ושיתוף הפעולה בין המחלקות נמשך ואף התחזק וילדי המכללה הצעירים נהנו גם מהפתעות חדשות בנושא.

מלבד הליווי המקצועי לו זוכה צוות המכללה מידי צוות האלופה וערכת הציוד הרשמית והמשודרגת שמקבלים ילדי המכללה יש לציין עוד מספר נקודות חשובות: במסגרת החסות שמעניקה מכבי ת”א למכללה לכדורסל נסעו ונוסעים כל ילדי המכללה בהסעות מאורגנות  למספר משחקים נבחרים של מכבי ת”א בהיכל נוקיה המפואר ונכנסים בחינם. כל שחקן ושחקנית קיבל ללא תוספת תשלום, את התלבושת הרשמית, המשודרגת והאיכותית של מכבי ת”א, מגלה הכישרונות הראשי של מכבי ת”א ביקר באימוני המכללה לכדורסל ועקב אחרי שחקנים מצטיינים, קבוצה נבחרת מהמכללה נסעה למשחק של מכבי ת”א בהיכל נוקיה והשתתפה בטקס הצגת השחקנים הרשמי במסגרתו עלה כל שחקן/שחקנית של המכללה יד ביד יחד עם כוכבי מכבי ת”א לעיני אלפי צופים ביציע ובנוסף ערכו משחק במחצית בהיכל. לילדי המכללה לכדורסל ניתנת אפשרות להירשם לקייטנות ולמחנות הקיץ של מכבי ת”א ושחקן ממכבי ת”א יבקר השנה גם באחד מהאירועים שיפיקו במכללה!

…יחד עם כל זה במכללה מבטיחים גם הפתעות נוספות בנושא מכבי ת”א בהמשך השנה לילדי המכללה בלבד!

במכללה לכדורסל הדגישו השבוע כי בעקבות שיתוף הפעולה המלא שקיים יחד עם מחלקת הכדורסל המובילה בעיר של הישגי כרמיאל יש לילדי המכללה לאן להתקדם ויש לאן לשאוף.

שחקני הליגה של הישגי כרמיאל אשר הינם כולם בוגרי המכללה לכדורסל מרכיבים 2 קבוצות ילדים ליגה לאומית, שהינה הליגה הבכירה ביותר בישראל לכיתות ח’!!! בנוסף רק להישגי כרמיאל יש גם קבוצת נערים ט’ בליגה הלאומית!!! כלומר עובדתית הישגי כרמיאל הינה המחלקה המובילה בעיר ואף באזור כולו!!!

במכללה לכדורסל ציינו גם השבוע בסיפוק כי “ב-10 שנים האחרונות באופן מוכח בוגרי המכללה לכדורסל בנים ובנות הם המובילים בעיר מבחינת הישגים” ומנו בין היתר את שלל השחקנים והשחקניות אשר נמנו על סגלי נבחרות ישראל הצעירות ואת מספר האליפויות הגבוה בה זכו בוגרי המכללה כנתון אשר מצביע על דרכה הנכונה של המכללה.

מנהל המכללה גיא כהן (מעמותת פרחי כרמיאל) מבקש לציין: “למרות כל תוכנית הפעילות הענפה והגדולה שיש לנו במכללה לכדורסל אני מבקש להדגיש שוב ושוב כי מעל כל חשוב לי קודם כל היחס האישי לכל ילד וילדה, מספר הטלפון הנייד שלי ידוע לכל הורי הילדים במכללה ואני זמין תמיד עבורם בכדי לייעץ, לעזור ולקדם את הילד מבחינה מקצועית ומבחינה אישית לכן אני פונה ומזמין את כל ילדי כרמיאל בנים ובנות מתחילים ומתקדמים לבוא, להירשם ולהצטרף להצלחה הגדולה (ניתן להגיע גם לאימוני ניסיון בחינם!) של המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות ובשיתוף מכבי ת”א”.

כתבה מעניינת:

מכבי עירוני כרמיאל נשים ארצית צילום מכבי עירוני כרמיאל

חלום העלייה יחכה: באר שבע גברה על כרמיאל בדרך ללאומית

שתפומערכת פורטל זהר.נט הרבה תקוות היו לקבוצת הנשים של מכבי עירוני כרמיאל לזכות בכרטיס הנכסף …


תגובה אחת

  1. אני רוצה להירשם את הבת שלי בכדורסל היא בכיתה ח
    תודה ?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *