תאונה. צילום ארכיון: דורון זלצר, אין קשר לכתבה

המסע הפרוע של הנהגת מכרמיאל

שתפו

לפי עדי ראיה הנהגת נסעה בפראות בשדרות קק״ל ובחניון קניון לב כרמיאל, תוך שהיא גורמת לנזקים לרכבים חונים. המשטרה עצרה אותה אחרי שהתנגשה בתמרור

מאת גיל דובריש

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרםלפייסבוק ולטלגרם שלנו

נהגת, תושבת כרמיאל נעצרה על-ידי המשטרה לאחר שעל-פי החשד נהגה בפראות בכבישי העיר, התנגשה ברכבים וגרמה להם נזקים. במשטרה חוקרים האם הנהגת הייתה שרויה בהשפעת אלכוהול.

הסיפור המוזר התרחש הבוקר (רביעי). עדי ראיה סיפרו כי הנהגת, תושבת כרמיאל, בשנות הארבעים לחייה, החלה בנסיעה פרועה בשדרות קק״ל (המדרחוב), שם התנגשה מאחור במשאית. נהג המשאית יצא לכיוונה ובדק את הנזק, אך הנהגת לא שעתה לדבריו, עקפה אותו והמשיכה בנסיעה. היא נכנסה לחניון התת-קרקעי בקניון לב כרמיאל, כשלדברי עדי ראיה כמעט דרסה בדרך את המאבטח והמשיכה בפראות תוך שהיא פוגעת ברכבים חונים. לאחר מכן יצאה משם, כמעט דרסה משפחה שחצתה את הכביש, חזרה בעקבותיה לכיוון המדרחוב ושם עלתה על אי התנועה ופגעה באחד התמרורים. למרבה המזל לא היו נפגעים באירוע החריג, גם הנהגת עצמה ככול הנראה לא נפגעה. כך דיווחו עדי ראיה.

ניסים, תושב כרמיאל, סיפר לנו: ״כשהבחנתי שהנהגת פוגעת בדרכה ברכבים חונים בלי לשים לב, עקבתי אחריה והזעקתי את המשטרה. אחרי שהיא עלתה על אי התנועה, ניגשתי בעצמי לרכב, כיביתי אותו והוצאתי את המפתחות על מנת שהיא לא תוכל להמשיך ולנסוע בצורה פראית״.

שוטרי התחנה הגיעו למקום ולאחר תשאול קצר עיכבו את הנהגת לחקירה בתחנת המשטרה.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

טניה מזרסקי חברת כנסת

מזל טוב, מזרסקי!

שתפוהיסטוריה בכרמיאל: אם לא יקרה משהו חריג במיוחד ב-48 השעות הקרובות, תיכנס ממלאת מקום ראש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.