מימין: משה לוי, מיכה מגן וגיל דהן עם פרס כוכבי היופי על אחזקת מקלטים ציבוריים בעיריית כרמיאל. צילום דוברות עיריית כרמיאל 2022-01
מימין: משה לוי, מיכה מגן וגיל דהן עם פרס כוכבי היופי. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

המקלטים – חמישה כוכבים

שתפו

9 שנים ברציפות: המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף העניקו לכרמיאל גם השנה חמישה כוכבי יופי על אחזקת מקלטים ציבוריים. ראש העיר: ״נמשיך לעשות הכל על מנת להיות ערוכים״

מערכת פורטל זהר.נט

חמישה כוכבי יופי הוענקו לכרמיאל על-ידי המועצה לישראל יפה ופיקוד העורף, על אחזקת מקלטים ציבוריים.

סגן שר הביטחון אלון שוסטר, אלוף פיקוד העורף אורי גורודין ויו״ר המועצה לישראל יפה מיקי בלומנטל, העניקו את תעודת 5 כוכבי היופי לעיריית כרמיאל בטקס חגיגי שהתקיים בבית המועצה לישראל יפה בת״א.

ראש העיר משה קונינסקי אמר בעקבות קבלת הפרס: ״אני גאה בצוותי העירייה על ההישג המרשים ומבקש להביע את הערכתי לראש מינהל הביטחון בעירייה משה לוי, לגיל דהן, למיכה מגן ולכל העובדים באגף הביטחון.

קונינסקי אמר עוד: ״כרמיאל משקיעה רבות בשמירה על מוכנות החירום של העיר בכלל והמקלטים הציבוריים בפרט ותחזוקתם השוטפת בצורה נאותה וראויה לשעת חירום״.

בטקס הענקת התעודה השתתפו גם מנהל המינהל לשרותי חירום במשרד הפנים אלי רגב, סגן מפקד המחוז אל"מ במי"ל צביקה הלפרין, מנכ"ל המועצה לישראל יפה ויצמן משיח, מנהלת סניף המועצה לישראל יפה כרמיאל והצפון חייה שמלץ ונציגי מרכז השילטון המקומי.

זו השנה התשיעית ברציפות שכרמיאל זוכה בחמישה כוכבי יופי על אחזקת מקלטים ציבוריים, כאשר במסגרת התחרות השנתית נבחנו המקלטים על פי מספר קריטריונים של מוכנות, חזות ותחזוקה, כולל: חזות פנימית, חזות חיצונית, הימצאות ותקינות מערכות שירותי העזר הנדרשות בחירום, הימצאות ותקינות אמצעי כיבוי ואמצעי תקשורת, נהלי תחזוקה שוטפת, נהלי תגובה בחירום ותיאום ושיתוף פעולה עם פיקוד העורף.

קונינסקי מבטיח: ״אנו נמשיך לעשות הכל על מנת להיות ערוכים תוך הגברת המעורבות ומודעות התושבים לנושא זה״.

כתבה מעניינת:

חונכים את הקונדיטוריה הלימודית בכפר הילדים בכרמיאל. מיקי שמו משה דולב אורן וזאנה ראובן קרופיק נעמה הלוי מאר סמר בשארה צילום אביב גוטליב

הקשר של מיקי שמו לקונדיטוריה בכרמיאל

שתפומערכת פורטל זהר.נט קונדיטוריה לימודית חדשה נחנכה בכפר הילדים בכרמיאל ביוזמת דירקטוריון בנק הפועלים. לפני …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.