בית / כרמיאל / פלילי ומשפטי / המרדף שכמעט הסתיים באסון: נהג חצה את המסילה שניות לפני הרכבת
מחסום רכבת מרדף משטרה רכב נמלט כרמיאל 2019-06-10

המרדף שכמעט הסתיים באסון: נהג חצה את המסילה שניות לפני הרכבת

שתפו

בסרטון המתעד את האירוע החריג ואשר הופץ בתקשורת הארצית וברשתות החברתיות ניתן לראות בבירור את הרכב הנמלט ניצל בנס מפגיעת הרכבת

מאת גיל דובריש

שניות מאסון: נהג רכב פרטי, תושב אחד היישובים ליד כרמיאל, נמלט מהמשטרה וחצה את מחסום הרכבת שניות לפני שהרכבת חלפה במסילה. הנהג הצליח להימלט בנס מפגיעת הרכבת.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט:

האירוע החריג תועד במצלמות האבטחה של עיריית כרמיאל ושל רכבת ישראל. הסרטון המתעד את האירוע הופץ אמש (שני) בתקשורת הארצית וברשתות החברתיות וזכה לעשרות אלפי צפיות. אבל מה באמת קרה שם?

הכל החל כאשר שוטרים הבחינו ברכב הנוסע לכיוון היציאה המערבית לכרמיאל כשהוא ללא לוחית רישוי וסימנו לנהג לעצור. במקום להיענות לסימון, החליט הנהג להימלט במהירות.  הוא חצה לנתיב הנגדי כדי לעקוף את שיירת הרכבים שהמתינה בצומת עד שהרכבת תעבור, זיגזג בין  מחסומי הרכבת שהורדו מלטה וחצה את המסילה לכיוון כביש 85 שניות לפני שהרכבת חצתה במקום. בסרטון ניתן לראות את ניידת המשטרה נעצרת מול הרכבת החולפת. הנהג נמלט מהמקום מבלי להיתפס. לא היו נפגעים.

ליאור אלי, סמנכ"ל בטיחות ברכבת ישראל מסר לאחר האירוע החריג: "קוראים לכלל משתמשי הדרך לשמור על הכללים בקרבת מחסומים ולמנוע אסון".

מהמשטרה נמסר כי ״זהות החשוד ידועה ומבוצעות פעולות לאיתורו״.

צפו בסרטון המתעד את האירוע:

כתבה מעניינת:

ניידת משטרה משטרת כרמיאל

כרמיאל: צעיר טען שנדקר בידו, פונה לביה״ח

שתפומאת גיל דובריש אירוע חריג היום (שלישי) בצוהריים בכרמיאל. צעיר בן 24 תושב העיר דיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.